Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

UWAGA! Wyciekło zdjęcie Groty Nestle

Polecane posty

Chciałbym wierzyć, że jako matka zachowujesz się godniej niż tu, na forum. Ale zwątpienie ogarnia moje serce kiedy widzę Twój wpis z godz. 19.34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : gość dziś , gość dziś , Silena , gość dziś , gość dziś , gość dziś , gość dziś , gość dziś , his infernal majesty Wiekszosc z Was jak sie domyslam jest kobietami wiec polecam wam temat Kobieta dla Nowego w Miesie Poczytajcie jak to chamskie tchorzliwe scierwo realny czlowiek pisazacy z pod tego nicka a wystepuajacy rowniez jako Ciastek ze Shreka i Morgan Dexter wyzywal chams ko przez wiele dni wasza kolezanke Goralke Magda78 na zlecenie jakiejs zazdrosnej cipy z ERO ktora chciala zmusic Magde do jego opuszczenia zeby nie miec konkurentki o uwage Koke. Chcialbym zobaczyc w koncu chcociaz cien tej slynnej soldarnosci jajnikow !!! Rozumiem ze czesc z was o tym niewiedziala ale teraz juz wiecie i macie okazje publicznie wyrazic swoja opinie na tym temacie o tym chamskkim tchorzliwym scierwie Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, tekst "dziękuje za Magde" dotyczyl tego, ze Grota powiedzial, ze nie bedzie jej tyrał. zacznij myslec. sluchaj tej k***y intrygantki na swoim chu.jowobacowkowym mailu a w zime bedziesz zasuwal w baletkach i obcislych gatkach z ogonkiem kroliczka. A ona pozniej napisze, ze tekst ze wyladujesz w folii jest calkiem fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzuć swój gniew, Wilku. Zaprawdę powiadam Ci, porzuć swój gniew! Pokochaj ludzi, jako i oni Ciebie kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś , Chamy z ERO dziś Odpierdolic mi sie od Wadery dolaczcie do ekipy Ciastka Grota a za 3 miesiace przekaze wam osobiste przeslanie od Wadery do was zupelnie nie wirtualne ale calkiem fizyczne i zapamietacie wtedy Wadere na cale zycie:):):) Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Gowno prawda to nie byl jeden wpis podtrzymuje co napisalem zadrosna c**a dala zlecenie Ciastek Grota na wyeliminowanie Goralki Magdy z ERO Kazdy popelnia bledy ja spokojnie poczeka az Goralka Magda dorosnie do bycia odwazna madra zyciowo honorowa Goralka Ale to jest nasza wewnetrzna Goralska sprawa i prosze cie nie poruszaj wiecej tego tematu Nie rozumiesz Gorali naszego poczucia wspolnoty kazdy dorasta do bycia Goralem w swoim czasie i niczego tu nie zrobisz na sile ani nie przyspieszysz:) Nie wystarczy urodzic siie Goralkem to jest wbardzo powazny wybor zyciowy trzeba wybrac kierowanienie sie w zyciu trudnym Goralskim Kodeksem Hornorowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniew Cię zaślepia, Wilku. Otwórz oczy, zobacz ludzi wokół siebie, i zaakceptuj ich takimi, jakimi są. I pokochaj ich takimi, jakimi są. Wtedy dopiero zaakceptujesz siebie takim, jakim jesteś, i pokochasz siebie takim, jakim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastek ze shreka
I znowu odwracasz kota ogonem Wilku? Przeciez to ty k***o powiedziales, ze nam wszystkim wp********z. Ze zrobisz porzadek na forum. Po czym schowales sie za komputerkiem i calymi nocami kombinujesz, jak uratowac twarz. Nad ranem masz codziennie inna wersje wydarzen. Ostatnia to ta, ze jestes jak mistrz bokserski a my strasznie chcemy sie z toba bic czy jest cos nowego? Czekam az dojdziesz do wersji, ze jestes golabkiem pokoju, a do tego czasu co rano bedziesz robil laske panu Ciastkowi. Taki los jeleniogorskich tchorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Chamy z ERO To co zrobil Ciastek Grota wobec Goralki Magdy to juz tylko krew moze zmyc nic wiecej!!! Tak takie sprawy zalatwiaja Gorale wiedzial ze Magda to Goralka To juz jest smieternie powazna sprawa bo chodzi o Goralski honor Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew jest gęstsza od wody, Wilku. Złe słowa ranią jak noże, ale dobre słowa budują między ludźmi więzi silniejsze, niż możecie sobie wyobrazić. Zapomnijmy złe słowa. Przypomnijmy sobie dobre słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za pedalek nie znam go???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ciastek ze Shreka = Grota Nestle = Dexter Morgan Sluchaj tchorzliwe scierwo dales publicznie slowo honoru ze jak ci podam konkretne miejsce data i godzine przyjezdzasz za wlasna kase z 2 kumplami. Kazdy moze to przeczytac Miales wczoraj okazje umowic sie juz na ta Niedziel na 12:00 nad jeziorem Sosnowka zrobilem wszystko tak jak chciales. Jasno tobie i wszystkim wytlumaczylem po co potrzebuje zebys dal slowo honoru ze bedziesz chodzil z tym pietnem hanby w postaci stalego nicka i avatara przez 6 miesiecy. Wwszyscy na ERO to zrozumieli lacznie z toba wiec sie nie osmieszaj ze nie mogles przyjechac bo boisz sie przyjac stalego nicka i avatara na 6 miesiecy i to jest jedyny powod twojej odmowy I dobrze ci radze dla ciebie byloby lepiej trafic do wiezienia niz spotakc sie z Wilkiem i Goralami to juz jest wszystko co mam ci do powiedzenia. Chyba z e zorganizujesz ta ekipe chamow i na tym sie chlopczyku skup teraz anie osmieszaj sie tymi tlumaczeniami Bo wszyscy na ERO zobaczyli jakim jestes chamskim tchorzem co odwazny jest tylko do kobiety A teraz przestan bic piane tylko organizuj ekipe chamow z ERO i za 3 miesiace spotkacie sie z Wilkiem i Goralami i modl sie zeby moja twarz nie byla ostania jaka zobaczysz w zyciu Nie bede sie za wami uganial pojedynczo zalatwimy was z Gorlami jednego dnia wszystkich ktorzy beda mieli odwage przyjechac Zobaczysz jak walcza Gorale bo to nie bedzie zwykla bojka i na to sie przygotuj poczytaj o BIeszczadzkich Goralach skad sie wzielismy jak rozne nacje nas utworzyly i co robimy z tymi co obrazaja nasze kobiety Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastek ze shreka
"wszyscy na ERO zrozumieli" to znaczy kto? jakies konkretne nicki? Napisałem że będę, ale ty debilu zacząłeś wymyślać dodatkowe warunki żeby utrudnić spotkanie. Ostatni raz to powtarzam. dostałeś namiary na mnie, masz podobno kolegów w każdym mieście w Polsce, nie p*****l że tak nagle złagodniałeś. A że już zaczynasz n*******lać kilometrowe wklejki, to przepchnę w połowie tematu, dam wszystkim popcorn i nie kopię się z koniem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku, Ciastku...podajcie sobie dłonie. Zacznijcie ze sobą rozmawiać. Pies szczeka i kąsa wtedy, kiedy sie boi. Wy nie jesteście psami, jesteście ludźmi. Rozmawiajcie ze sobą jak ludzie, nie jak psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Posluchaj smieciu kazde kolejne obrazliwe slowo do Wadery to godzina wiecej zwiazany jak swinia gola dupa siedzacy na mrowisku a Wilk moze siedziec przy ognisku z toba cala noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk, ty wierzysz w to co piszesz? kazdy zna juz na pamiec twoje teksty i nic sie nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak taki cham obrazajacy Wadere nie przyjedzie do ciebie to nie bedzie mrowiska. po co wiec te grozby?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk,śmieciu,zębale masz szczerbate i tylko warczenie ci pozostało,jak psu ogrodnika,co sam jabłek nie może i innym nie daje. Żałosny przypadek psychologiczno-psychiatryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Wilk uprzedz chama, ze zanim dostanie wp*****l i usiadzie na mrowisku musi najpierw-napisac podanie, odbyc zasadnicza sluzbe wojskowa, miec zdolnosc kedytowa, obywatelstwo PL, prawo jazdy wszystkie kategorie, kurs spadochroniarza, wplacic wadium w wysokosci sredniej pensji krajowej i byc obrzezany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastek ze shreka
gosc 20.57 pewnie dobrze to wiesz, ale obiecalem, ze bede wracal jak ta k***a bedzie straszyc innych. To tylko napinacz internetowy, ktos mu odpowie i juz zaczyna chowac sie i zmieniac w panice zasady. kawal c***y, nawet laski nie potrafi porzadnie zrobic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to Justyna Biber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość urodzinowy
Ludzie przecież Wy macie rozdwojenie jaźni... To jest TYLKO forum, do tego mało ambitne i każdy tutaj pisze co chce, o czym chce i na czyj temat chce :O A brać coś takiego do siebie? Jak można ustawki robić z takiego powodu? To się raczej na leczenie zamknięte nadaje, bo to już jest za późno na psychologa :D Mój Boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZA ROBOTE BYŚTA SIE WZIELI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ciastek ze Shreka = Grota Nestle = Dexter Morgan Sluchaj tchorzliwe scierwo dales publicznie slowo honoru ze jak ci podam konkretne miejsce data i godzine przyjezdzasz za wlasna kase z 2 kumplami. Kazdy moze to przeczytac Miales wczoraj okazje umowic sie juz na ta Niedziel na 12:00 nad jeziorem Sosnowka zrobilem wszystko tak jak chciales. Jasno tobie i wszystkim wytlumaczylem po co potrzebuje zebys dal slowo honoru ze bedziesz chodzil z tym pietnem hanby w postaci stalego nicka i avatara przez 6 miesiecy. Wszyscy na ERO to zrozumieli lacznie z toba wiec sie nie osmieszaj ze nie mogles przyjechac bo boisz sie przyjac stalego nicka i avatara na 6 miesiecy i to jest jedyny powod twojej odmowy I dobrze ci radze dla ciebie byloby lepiej trafic do wiezienia niz spotakc sie z Wilkiem i Goralami to juz jest wszystko co mam ci do powiedzenia. Chyba z e zorganizujesz ta ekipe chamow i na tym sie chlopczyku skup teraz anie osmieszaj sie tymi tlumaczeniami Bo wszyscy na ERO zobaczyli jakim jestes chamskim tchorzem co odwazny jest tylko do kobiety A teraz przestan bic piane tylko organizuj ekipe chamow z ERO i za 3 miesiace spotkacie sie z Wilkiem i Goralami i modl sie zeby moja twarz nie byla ostania jaka zobaczysz w zyciu Nie bede sie za wami uganial pojedynczo zalatwimy was z Gorlami jednego dnia wszystkich ktorzy beda mieli odwage przyjechac Zobaczysz jak walcza Gorale bo to nie bedzie zwykla bojka i na to sie przygotuj poczytaj o BIeszczadzkich Goralach skad sie wzielismy jak rozne nacje nas utworzyly i co robimy z tymi co obrazaja nasze kobiety Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale że teraz ? ja się chciałem piwa napić "P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastek ze shreka
I znowu "wszyscy to zrozumieli" :o Wszyscy to jebią wilka na forum. ale pokonał mnie swoimi wklejkami. na dzis poddaje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 21.11: Podania nie mam zamiaru pisać ani vadium wpłacać, obrzezany nie jestem ale pozostałe kryteria spełniam oprócz prawka na tramwaje. Wilka nawet z całą watahą na wydechu zmiatam. Tylko on jakieś bzdurne miejsca wydumane wymyśla a ja nie mam zamiaru przez cały kraj się bujać. P******i farmazony.Jak go bliżej znasz to podam ci moje namiary, niech się stawi.Nawet z adresem,czego on nigdy nie zrobił. Ścisnę starego geriatryka i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz niebieski nick? to warunek ważniejszy niż karta wędkarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×