Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojonaona1

Podejrzewam ,że mój facet ma żonę

Polecane posty

Gość gość
a może zapytaj wprost o co chodzi? :) Trudne, nie? Nigdy nie zrozumiem bab, przenigdy. Pewnie z nim sypiasz a podejrzewasz o najdziwniejsze rzeczy- chore!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
Głupi podszyw powyżej. Myślałam też ,żeby zorganizować "niespodziewane" odwiedziny mojej mamy u mnie. Może jego zachowanie coś by wyjaśniło. Niestety obawiam się,że może mu zależeć tylko na seksie, chociaż z drugiej strony gdyby tak było to po kilku randkach zrezygnowałby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
Z tym pisaniem do niego z innego konta na facebooku to też ciekawy pomysł. Problem w tym ,że on z facebooka rzadko korzysta. Nie ma prawie postów, jest tylko kilka zdjęć, zero informacji prywatnych, około 20 znajomych. Mój profil wygląda zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj jego profil , obczaimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
Wole,żeby pozostał anonimowy. Jednak mogę opisać co mnie więcej jest na tym profilu: -kilka zdjęć, zawsze jest na nich sam -brak informacji o pracy ,związkach, jest tylko data urodzenia i miasto ze szczegółowych informacji -mniej niż 20 znajomych, głównie kobiety To w zasadzie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te kobiety to kto? koleżanki, osoby z jednego fyrtla że tak określę czy porozrzucane po całym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena2014
Może to nie jest jego prawdziwy profil na fb tylko właśnie dla "jego kobiet". Mówisz, że około 20 i większość to kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciebie chociaż mi w tych znajomych? Czy tez czekasz aż coś zorganizuje?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena2014
A w ogóle to jaki dobrze zarabiający facet po 30 mieszka z rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
Te kobiety są głównie z naszego miasta i okolic. Próbowałam szukać innych profili, ale nie znalazłam. Na facebooku posługuje się swoim prawdziwym ( mam nadzieję) imieniem i nazwiskiem. Rzadko z tego profilu korzysta co widać. Zero postów i aktywności. To jeszcze jestem w stanie zrozumieć , nie każdy lubi media społecznościowe. Jednak to ,że mnie nie zaprasza do siebie jest już mocno podejrzane :( Chciałabym ,żeby moje podejrzenia się nie sprawdziły, bo zależy mi na tym facecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
Tak jestem w jego Znajomych na fb. Dodam ,że sama znalazłam jego profil i go zaprosiłam do Znajomych. No właśnie też mnie zastanawia dlaczego dobrze zarabiający facet po 30tce mieszka dalej z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prześwietl te baby i ich znajomych może trafisz na jakąś twoją znajomą twarz i podpytasz o to i owo:D weź wpisz mu coś na fejsie: cześć misiaczku:D dodaj u siebie fotkę z nim i go odznacz, podpisz : z moim menem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
haha dobre z tym menem! :D Z drugiej strony jeśli to fałszywy profil specjalnie dla kobiet to żony (jeśli ją ma) na pewno nie ma w znajomych. Prześwietliłam już te kobiety ,żadnej nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no żony może nie być ale taka co też z nią kręci, może która się odezwie do ciebie jak trochę mu namieszasz w profilu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty może lepiej zobacz na jego dowodzie osobistym albo prawo jeździe jego imię i nazwisko. Adres tez tam znajdziesz. Przynajmniej dowiesz się czy tutaj nowi prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz do tych wszystkich bab że urządzasz misiaczkowi urodziny niespodziankę i chcesz żeby przyszły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
To muszę strzelić sweet focie :) Z drugiej strony, jeśli te podejrzenia są nieprawdziwe to wyjdę na wariatkę. Facet mi się podoba. Jest inteligentny, przystojny, na poziomie.. ech tylko czy taka dobra partia ma szansę dotrwać w stanie wolnym do 30tki? Na początku jak się poznawaliśmy to zapytałam o poprzednie związki. Z tego co mówił wynika ,że nigdy nie był zaręczony, nie mieszkał z dziewczyną. Trochę to wszystko nie trzyma się kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a właśnie, chętnie robi sobie z tobą zdjęcia? Uważaj jak zapowie żebyś tylko na fejsa nie dodawała:D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
Bardziej lubi mi robić zdjęcia niż sam na nich być, chociaż mam tez pare takich. Myślę, że jak gdzieś będziemy to "zachwycę się" jakimś widoczkiem i zaproponuję wspólne zdjęcie. Tak bym chciała ,żeby wszystko skończyło się dobrze i żebym po jakimś czasie śmiała się z moich podejrzeń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to działaj! :D trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
Będę działać i dzięki za pomysły. Za jakiś czas dam znać co się okazało i oby to była dobra informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Piszesz, ze jestescie kilka miesiecy razem. To znaczy dokladnie ile? Bo to roznica czy 3 czy 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
Jesteśmy razem około 6 miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Czyli pol roku razem i ty tak naprawde nic o nim nie wiesz. Podziwiam cie, ze to nadal ciagniesz. Ja bym sie zaczynala go powoli bac. Mozesz napisac gdzie sie poznaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
Poznaliśmy się w pubie. Faktycznie to już pół roku, szybko zleciało. Nie boję się go, tylko podejrzewam ,ze ma coś do ukrycia.. niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań zapraszać do siebie. Może załapie aluzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może napisz z fikcyjnego konta do tych jego znajomych? że niby Ci się spodobał i chciałabyś się dowiedzieć, czy ma kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Pewnie intuicja cie nie myli. Ja bym postawila sprawe na ostrzu noza, inaczej moze sie okazac, ze tracisz na niego tylko swoj czas. Obym sie mylila. Napisz sobie na kartce papieru w punktach wszystkie fakty, ktore on o tobie wie, a ty o nim nie. Przy nastepnym spotkaniu mu to pokaz i zarzadaj odpowiednich informacji. On nie jest figura z komiksu. Gdzies mieszka, gdzies pracuje, ma znajomych, rodzine, itd. Jesli nie bedzie chcial ci powiedziec to powiedz, ze nie chcesz byc z kims w zwiazku kto ma przed toba tyle tajemnic. Niech wreszcie powie co jest grane i zobaczysz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×