Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie rażą was murzyni w anglii

Polecane posty

Gość gość

idziesz sobie ulicą i co chwile murzyn ja bym nie mógł żyć w takim społeczeństwie że są sami murzyni. anglia z tymi murzymi przypomina kraj środkowej afryki a nie europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety, ale to w nas Polakach, angole widzą same zło, no ale co tu się dziwić, święci nie jesteśmy, a murzynom to się boją podskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie - muzulmanie i czarni nic nie robia tylko ciagna od panstwa, ale to na polakach sie wyzywaja i ich nienawidza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa leniwi to fak ale jakci sie nie lodoba to wracaj do pl tam ich nie uswiadczysz ;) przynajmniej nie na taka skale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej nie przeżywajcie już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie rażą mnie Murzyni, Azjaci, homoseksualiści, transwestyci, ludzie cali w tatuażach bądź z zielonymi dredami do pasa. Razi mnie rasizm i brak tolerancji. dziękuję za uwagę (P.S. Nie, nie mam ciemnoskórego partnera. Mam męża białego Polaka który też jest tak tolerancyjny jak ja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rażą mnie czarni i ciapaci. chciałbym, zeby anglis sie ich pozbyla, ale w tym kraju jest taka poprawnosc polityczna, ze nikt nawet nie odwazy sie tego tematu zaczac. a w Polsce? razą mnie pseudokatolity, pisiury, psuedoksięża - i tez jest taka poprawnosc religijna, ze tez nikt nie zacznie sie odzywac (a na prowincji to juz w szczegolnosci). co kraj to obyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, raza mnie. Dlatego przenioslam sie do sredniej wielkosci miasta, gdzie tych smieci prawie nie ma. Wiekszosc mieszkancow to biali. Cisza, spokoj i luz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luz? To w poprzednim po prostu bałas sie ze jakis kolorowy poczuje od ciebie smrod rasistki? Haha musiala sie przeprowadzic bo czarni ja krepowali. Widać slaba psychicznie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie rażą czarni w NL I ciapackie muslimy Posądzenia o rasizm i brak tolerancji dla w/w mam głęboko w doopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie!A jak was raza,to wracajcie do Polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzyni w Anglii byli o wiele wcześniej niż ta biała biedota z krajów europejskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, rażą nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Tak samo ciapacy czy murzyni sa tutaj lepiej ustawieni niz wy i dlatego was to razi :) oni wiedza jak ciagnac kase od panstwa od pokolen, maja swoje domy, samochody, a wy ciagle na pokojach, robicie za minimalna. To was razi prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tak agitujesz za czarnymi :D Nie interesuje mnie czy są ustawieni czy nie, rażą mnie z innych powodów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa tlumacz sie. Polaczki zazdroszcza i tyle :D a prawda jest taka ze pobyt tutaj nalezy im sie bardziej niz polaczkowej biedocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dobra, już się tak nie sil na te prowokacje, bo ci kiepsko idzie i tyle :D A prawda jest taka że czarni mnie rażą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź co to znaczy "prowokacja" a potem uzywaj skomplikowanych wyrazów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że prowo, zieeeew Jak tak lubisz czarnych to idź obciągnij jakiemuś zamiast tu pieprzyć o jakiejś zazdrości, nie ma komu i nie ma czego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nie rozumiem jakim cudem użylas tutaj slowa "prowokacja" ale widocznie masz swój wlasny prymitywny słownik. :) a z tym obciaganiem...gdyby twoja matka na tym poprzestala to chociaż byloby jednej debilki mniej, ale nieee...no i teraz smiesz dawać rady innym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jedną debilkę mniej ( czyli o ciebie) będzie jak przestaniesz już tu wypisywać, idź na topik gdzie będziesz zachwalać czarnych i ich zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze szczekasz? Wybacz , ale nie skorzystam z twojej rady bo nie przywykłam do spelniania życzeń takich prostaczek jak ty :) i nazywanie kogoś debilka tylko dlatego, że napisałam że czarni maja prawo tu byc bardziej niż polacy (takie sa fakty) jest troche nie na miejscu. Nazywanie debilka kogos kto jest rasista i jeszcze na dodatek nie umie używac poprawnie prostych slow jest jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och, jakie cięte riposty A tobie się wydaje, że jesteś Bóg wie kim, śmiech na sali Sama ujadasz i wydaje ci się, że wszystkie rozumy zjadłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a z tym obciaganiem...gdyby twoja matka na tym poprzestala to chociaż byloby jednej debilki mniej, ale nieee" xxx Popis prostactwa, przyganiał kocioł garnkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami trzeba się zniżyc do poziomu rozmówcy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę, musiałaś się zniżać, nie odczułam tego, takie naturalne to prostactwo u ciebie się pokazało, widać nie reprezentujesz tak wysokiego poziomu, jaki ci się wydaje że reprezentujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, to ty pierwsza zaczelas. Ja tylko stwierdzilam fakty (kolorowi sa tu dluzej niz Polacy) a ty zaczelas gadac o obciaganiu czarnym... Rzeczywiscie, sama klasa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×