Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie rażą was murzyni w anglii

Polecane posty

Gość gość
Zabójstwo w Ferguson na tle rasowym? Demonstranci nie wierzą w to, że murzyn był agresywny i że policjant strzelał zgodnie z procedurami. asfalty Uważają, że to zbrodnia na tle rasowym i chcą, by jeszcze raz przeanalizowano wszystko to, co wydarzyło się w sierpniu w Ferguson. Od prawie tygodnia w całych Stanach Zjednoczonych trwają masowe demonstracje malp. Aresztowano już kilkaset murzynow, a porządku pilnuje Gwardia Narodowa. bambusy nie tylko wychodzą na ulicę miast, ale też blokują centra handlowe, gdzie w tej chwili trwa ogromny ruch - ten weekend uznaje się za początek sezonu przedświątecznych zakupów i właściciele sklepów proponują wielkie obniżki cen. W wielu miejscach musiała interweniować policja, która usuwała czrnych smierdzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty zaczęłaś pisać brednie o jakiejś zazdrości odczuwanej względem czarnych i jakiejś polaczkowej biedocie, co to za wnioski z doopy wzięte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to rasisci raza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie dlaczego się tak rzucacie. Skoro nie zazdrość to co? ;) też mnie denerwują głupie rasistowskie zamieszki, tak samo te ktore były w Londynie z tego samego powodu. Murzyni zawsze będą wykorzystywać swój kolor do osiagniecia tego czego chcą. Ale to taki sam sort ludzi jak nasze rodzime polskie dresy. Rasistowskie chuje. Znam natomiast super czarnoskorych ludzi, znam fajnych azjatow i Polakow wiec nie rozumiem jak można kogoś nienawidzic tylko za kolor. Wg mnie zarówno polskie dresy jak i ta czarna dzicz ktora wykorzystuje zamieszki do rabunku powinna dostać kulke w łeb i pozbylibyśmy się śmieci. Tylko jest jesden problem...większość kafe by wyginela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
móózyn...czarna maółpa najbardziej lóbi razić centralnie w dóópe białych samic...najlepiej we dwóch.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo otak ciapaci są najgorsi. I nie jest to kwestia rasizmu, ale obserwacji. Zyję w anglii już ponad pół roku. Każdy ma się za boskiego alvaro, myslą że mogą mieć każdą laskę, do tego oczywiście dochodzi religia, która wbrew temu co mówią nie jest taka wspaniała. oczywiście są wyjątki i nikogo nie preekreślam z powodu narodowości. mam np pewnego znajomego, jest hindusem z pochodzenia, ale od 2 pokoleń jego rodzina mieszka w anglii. Kolor skory ciemny, ale zupełnie inna mentalnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie że perfekcyjnie ciągną hajs od państwa . Czyli nie tacy głupi no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzyn byl, jest i bedzie gorszy od bialego. Dziwki kolorowych hujow beda sie burzyc ale prawda jest, ze nie jestescie juz czescia bialaego, cywilizowanego spoleczenstwa. Wy juz przeznaczone na ****adla asfaltow jestescie. Szmata juz aksamitna suknia nie bedzie, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z góry: Możesz napisać po polsku? Ten bełkot nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu u gory :D Tepy jak murzyn jestes po prostu. Kafe cenzuruje co poniektore slowa, jedynie tepak nie moze odczytac. Eeehhh, te murzynskie s****wa, glupie toto jak ich kupopodobni kochasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyzej-zebys chociaz Murzynem byl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie są tacy nie ten teges jak żyją a sie niezbyt przepracowywują ... Tez byście tak chcieli ! Inna sprawa jak za 30 lat stana się tam grupą dominującą może nie w skali UK ale hrabstw już tak to będzie wesoło . Taka Jamajka albo RPA w Europie . Tylko ciekawe kto te benefity im wypracuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te bru*dasy po to jezdza do europy i niby sie ucza: na zone ich nie stac w ich kraju i sie zmeczyli j*e*b*c KO*ZY,lepiej jechac do europy bo tam sie dziweczyny wsciekaj za czar*na spe*rma I NIE ZARAZAC CHOROBAMI WENERYCZNYMI POLSKICH OBYWATELI I OBYWATELEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te bru*dasy po to jezdza do europy i niby sie ucza: na zone ich nie stac w ich kraju i sie zmeczyli j*e*b*c KO*ZY,lepiej jechac do europy bo tam sie dziweczyny wsciekaj za czar*na spe*rma I NIE ZARAZAC CHOROBAMI WENERYCZNYMI POLSKICH OBYWATELI I OBYWATELEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarnuchy, ciapaki i wszelkie kozoyebstwo bardzo razi mnie w Europie. Europa juz pomalu budzi sie z letargu - vide Niemcy ostatnio i ich protest przeciwko tym smieciom! Mam nadzieje, ze dozyje dni, kiedy Europejczycy pogonia to bydlo do ich zacofanych, brudnych i pelnych syfilisu krajow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja rozne choroby weneryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej irytują mnie polacy- rasisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rasiści Czesi , panno gimbusko narody pisze się dużą literą , to juz nie rażą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był celowy zabieg, żeby oddać brak szacunku naszym rodakom, którzy nie szanują innym. I tak łagodnie w porównaniu do niektórych zachowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rasista to mądry człowiek a tolerancyjny lewak tylko dostanie w łeb od tych swoich kolorowych co ich broni, bo lewak to tępa peezda i dopiero zrozumie jak dostanie w łeb. Mam nadzieje że was lewaków i lewaczki będą bić, gwałcić i okradać te kolorowe śmiecie a najlepiej jak wam łeb utną. FVCK YOU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tylko ze wzgledu na Unie Polacy maja mozliwosc pobytu w Wielkiej Brytanii.Po Brexit to sie w jakims stopniu skonczy.To ze pelno Murzynow i innych w GB to nic Polakom do tego.Nasz glos w tej sprawie znaczy mniej niz zero.My nie mamy tak naprawde z GB nic wspolnego.Nasz kraj to Polska.Jestesmy dla Brytoli obcy moze bardziej niz Murzyni czy Muslimi.Co myslicie ze jak macie biala skore to cos wiecej znaczycie w GB.Obudzcie sie jestescie tam obcy.Zarabiajcie kase ile mozecie i wracajcie do Polski.Wiem ze u nas duzo choloty ,bidoty itd. ale nie mozna sie zrazac.To nasz kawalek ziemi na tej planecie.Pamietajcie ze w razie jakiejs zadymy,kryzysu,wojny bedziecie ostatni do wszystkiego i pierwsi do wykopania z Wyspy.Pamietajcie o tym bo zapominacie ze wzgledu na dobre czasy w jakich zyjecie.Wyciagajcie ile mozecie z innych krajow i wijcie  sobie gniazdko w PL.Tu jestescie u siebie.Nawet jesli teraz jest wam lepiej na emigracji to pamietajcie ze to moze sie skonczyc.Zawsze bedziecie obcymi,teraz tego nie odczuwacie mocno bo duzo roznych emigrantow wiec rozplywacie sie w tlumie i jest praca dla was.Ale jak cos sie pogorszy to beda na was bykiem patrzyc.Pamietajcie kim jestescie bo nawet jesli wy zapomnicie to inni sobie przypomna jak beda zle czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Zarabiajcie kase ile mozecie i wracajcie do Polski.Wiem ze u nas duzo choloty ,bidoty itd. ale nie mozna sie zrazac.To nasz kawalek ziemi na tej planecie.Pamietajcie ze w razie jakiejs zadymy,kryzysu,wojny bedziecie ostatni do wszystkiego i pierwsi do wykopania z Wyspy.Pamietajcie o tym bo zapominacie ze wzgledu na dobre czasy w jakich zyjecie.Wyciagajcie ile mozecie z innych krajow i wijcie  sobie gniazdko w PL.

Dzięki za Twoje porady, ale nie skorzystam, jest mi w Szkocji BARDZO DOBRZE, dobrze zarabiamy, lubimy swoje prace, tu jest nasze życie nasz świat; mamy dziecko, które tu się urodziło - i nie nie mamy na dziecko zasiłków bo mamy za dobre dochody . 

A Polska jest fajna ale raz na rok na tydzień, max 2 tyg., by spotkac się z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Pamietajcie ze w razie jakiejs zadymy,kryzysu,wojny bedziecie ostatni do wszystkiego i pierwsi do wykopania z Wyspy.

Może z Anglii, w co  i t ak wątpię;  ale  Szkocja bardoz potrxebuje ludzi. i tu jest naprawdę przyjaźnie, fajnie, inaczej. A do pogody da się przyzwyczaić, trzeba chcieć  - mi tam zresztą wiatr i zimno nie robi, nie lubię upałów. temperatury piwyżej 27, 28 stopni to nie dla mnie, tak samo jak -10 lub zimniej zimą, nie, dziękuję.  Pasuje mi szkockie -5 do max 25 w ciągu calego roku. choć bywa, że zdarzy się nawet 30 ale bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×