Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najladniejsze najbardziej ekskluzywne sale weselna

Polecane posty

Gość gość

Czesc. Poszukuje najpiekniejszej sali weselnej znacie takie sale moze. Ale to musza byc naprawde zabierajace dech w piersiach wiem ze te najpiekniejsze sale maja zawsze drogo..... ale to mi nie przeszkadza. Sale typu Euforia Zlota Podkowa itp to sa sale bardzo ladne ale czy znacie jeszcze ladniejsze sale. Tutaj podawajcie strony lub linki. Z gory serdecznie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie szukasz tych sal,w jakim rejonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszytkie rejony wszystkie miasta okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arkadia w Piotrowicach koło Lublina. zakochałam się w tej sali balowej, jak dla mnie jest to najpiękniejsza sala w okolicach Lublina <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak juz widzialam tę sale ale na mnie niestety nie zrobiła zadnego wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej efektowne sale znajdują się zwykle w pałacach, posprawdzaj sobie poszczególne obiekty. Wszytskie bajeczne Pałace na wesele znajdziesz na http://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złota podkowa ekskluzywna? normalna. popatrz na hotel badura w wadowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sale zloto podkowe oraz hotel znam tak samo sale dom weselny euforię znam a takze sale weselna Camelia rowniez znam. Takze bardziej ekskluzywne eleganckie sale mi poszukajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hotel Badura w Wadowicach oferuje na prawdę miłą salę weselną. Najpiękniejsze wesele jednak byłoby pod gołym niebem jak w Zmierzchu z takimi pięknymi kwiatami z taką aranżacją. Wybieram się na wesele na polu zobaczymy jak to będzie wyglądało w Polskich realiach. Zgodnie z tym co jest na blogu kwiatki są najlepszymi dodatkami w domu. Czy wy się z tym http://cosdodomu.soup.io/] zgadzacie czy też dzielicie ze mną takie same zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym, że pałacyki mają często kilka pomieszczeń w amfiladzie, a czasem nawet przedzielonych klatką schodową. Wtedy z jednej strony gra zespół i tańczą, z drugiej jest jedzenie i średnio to wygląda. Często pomieszczenia w tych pałacykach, mimo pozornej elegancji są po prostu ciasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciarena
Proponuję odwiedzić Pałac Brzezina na Dolnym Śląsku, 4 km od Wrocławia. Piękne sale, profesjonalna obsługa, smaczne menu. Można wynająć Corvettę, którą pojedziesz na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zajazd u Danusi Jankowice? Piękna sala i piękne obejście :-) Polecam też pałac w Wojnowicach (Racibórz). Jednakże tam jest mało miejsca także tylko małe wesela, ale za to obejście przecudne ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ślub w górach w przepięknym otoczeniu polecam: - Góralski Dwór - Polany - Szymaszkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela879
zależy w jakim stylu szukasz, sprawdź sobie www.sitarska.pl - tam było moje wesele i wszyscy byli pod wrażeniem, ponadto dekoracje sama sobie ustalasz więc każde miejsce możesz zmienić nie do poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.sonata-wadowice.pl/ - To miejsce jest warte oglądnięcia. Byłam tam na weselu i było super. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Piękna sala, pięnie przygotowane stoły. Obsługa na wysokim poziomie (sprawna miła i uśmiechnięta) jedzenie przepyszne. Spokojnie można ich polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jest jedzenie. Byliśmy na weselu w Białymstoku. Sala w centrum, tuż przy Rynku i na ogromną salę 1 toaleta dla pań i jedna dla panów. Kelner nieuprzejmy, potrawy jak z najtańszej stołówki, serwowane na talerzach, jak w barze. Z zewnątrz luksus, ale to, co podano, było poniżej jakiegokolwiek poziomu. Nikt nie jadł, wszystko wyglądało, jakby było z poprzedniego wesela, podgrzane w mikrofalówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha22
Dla mnie perfekcyjne miejsce to https://www.amore-plock.pl/ . Na zewnątrz piękny, duży ogród, eleganckie wnętrza i organizacja na najwyższym poziomie. Gdybym jeszcze raz miała wybierać, to też byłoby to miejsce na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS
Piękną salę weselną ma Zamek Janów Podlaski. Przestronna, duża i elegancka. Dodatkowo piękna, malownicza okolica i smaczne jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×