Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zabawki, gadżety w związku

Polecane posty

Gość gość

od jakiegos czasu probuje namowic kobiete na zakup jakiegos wibratora, przypominajacego penisa, do wspolnych zabaw. Niestety nie moge jej w zaden sposob przekonać do tego bo ona twierdzi ze sztuczny penis nie sprawi jej przyjemnosci. Czy wy używacie, bawicie sie razem takimi gadżetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli to dopiero związek, a nie długoletnie małżeństwo i już potrzebujecie gadżetów, to nie wróżę wam dobrze :( Widać jesteście ze sobą wyłacznie dla zaspokojenia fizjologicznych potrzeb i mrzonek, które zaobserwowałeś marszcząc freda przed monitorem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oniona123
pieprzysz głupoty.... mysle ze niejedna kobieta i facet przyznaja ze zabawki fajnie urozmaicaja zycie seksualne i wcale nie musi to wróżyć nudy... niektorzy po prostu lubia zaszaleć i sprobowac wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erotka23
nie pytaj, zbliżają się mikołajki, to świetna okazja! kup dla niej seksowny komplet bielizny i może mały delikatny wibrator. Na dyskrecja pl skorzystałam z promocji andrzejkowo-mikołajkowej, szybka dostawa, dyskretnie zapakowane i oszczędność ze względu na wspomnianą promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazelwowa
Mój facet to uwielbia, ja z resztą też. Czasami specjalnie go nakręcam. On siedzi na fotelu ja leże pod kołdrą z wibratorem, więc nic nie widzi. Zaczynam go sobie wkładac, pojękuje przy tym, a on nie moze wytrzymać... strasznie to lubie! nie pozwalam mu oczywiscie podejść, tylko sama się pieszcze i dochodze na jego oczach...potem on sie mną zajmuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaMi
Ja mam podobnie :D Uwielbiam tak go kręcić. Do tego wszystkiego jeszcze mu opowiadam ze szczegółami co czuję, co robię pod kołdrą, co ON mi robi, używam czasami sprośnych słówek. Świetny sposób na grę wstępną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłem bardzo dużego sztucznego członka -wsadziłem go żone w cipkę gdy spała...boże jak ona jęczała z rozkoszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja nie chciała zabawek przez kilka lat... w koncu zrobilem jej prezent, kupilem sam! wybrałem sam, dość duży wibrator. Bałem sie ze przesadziłem bo ona raczej dość ciasna i malutka jest. Zaskoczyła sie bardzo, ale byliśmy podczas gry wstepnej juz tak bardzo podnieceni i rozgrzani ze nawet nie oponowała, pozwolila go sobie włożyć pierwszy raz widzialem moje kobiete w takiej akcji, wiła się, naciągała, jęczała z rozkoszy chyba kilka minut po orgaźmie jeszcze cały czas trzymając go w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×