Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chrzciny

Polecane posty

Gość gość

Jak myślicie, ile osób to takie "optimum" na chrzcinach? wyszło mi jakieś 30 osób, i teraz szukam w Tarnowie miejsce gdzie by to zorganizowac bo w domu nie mamy miejsca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma optimum, u nas będzie 26 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wyszło 27 i to tylko najbliższa rodzina, żadnych pociotek. To zależy jaką masz rodzinę, z kim jak żyjesz, z kim się często widujesz. U koleżanki natomiast wyszło 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było tak: Moja babcia i moja ciotka (mieszkają razem) Moja druga babcia Męża babcia z jego ciocią i jej mężem (mieszkają razem) Teściowie Moi rodzice Moja siostra Męża brat Męża siostra Męża siostra z mezem Chrzestny Chrzestna z mężem i synem Męża dziadek. Oprócz tego miał być brat męża z żoną i dziećmi, ale nie dali rady przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bylo lacznie z nami 11 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
max 15 osób, szkoda kasy na więcej, to nie wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie było ok 24 osób. Zorganizowaliśmy poczęstunek w salkach przykościelnych / zimna płyta, napoje, szampan i tort .... super było! Luźna atmosfera, dzieciaki mogły pobiegać po ogrodzie, nie było sztywnego siedzenia za stołami. Miał to być poczęstunek do 2 godzin, a rozeszliśmy się jak już było ciemno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Optimum " ? - Przy sporządzeniu listy gości nie patrzałam na to tak ;) U nas ( razem ze mną i mężem) było 19 osób dorosłych + 2 dzieci. Zapraszaliśmy bliskie nam osoby , z którymi się przyjaźnimy i bez których nie wyobrażaliśmy sobie chrzcin. Więc : moi i męża rodzice , mój brat i rodzeństwo męża , nasi dziadkowie , chrzestni z dziećmi oraz moja ciocia z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile teraz trzeba dac ksiedzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dalam dwie stówki..ofiary byly anonimowe, w kopercie bez podpisu (na mszy było chrzczonych 8 dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jaką się ma rodzinę ,u nas chcąc zaprosić najbliższą rodzinę a mąż ma dziewięcioro rodzeństwa (wszyscy maja już swoje rodziny) ja mam dwie siostry do tego dochodzą dziadkowie najbliżsi kuzyni i kuzynki i wychodzi suma ok 50 osób u nas to normalne i takie imprezy odbywają się w lokalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i po cholere napychacie sutanny yum zlodziejskim klechom jeżdżącym mercedesami...ehhh polaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie były 4 osoby: Chrzestna z mężem Chrzestny z narzeczoną Moi rodzice mieszkają za daleko i nie dali rady przyjechać, tym bardziej, że mama była po operacji świeżo, a teściowie niewierzący więc nie widziałam powodu do spiny. Zrobiłam zapiekankę makaronową, przekąski i sałatkę, zamówiliśmy ciasto i tort. Do tego winko i grants ;) Każdy ma inne pojęcie optimum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma jakiejś reguły ile to ma być osób, zapraszasz najbliższych według uznania.... 20-30to całkiem rozsądna liczba :) a gdzie w Tarnowie poszukaj kołó rynku są restauracje może tam coś ci zaoferują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
restauracja u Jana , przy rynku, makarony mają genialne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas bedzie : my - 2 moi rodzice -2 meza rodzice -2 siostra i jej narzeczony -2 brat z zona i dziemi -4 brat meza i jego zona -2 siostra meza -1 babcia meza -1 razem=16 tojest u mnie miniumum gdym chciala zabraszac ciotki(z ktorymi mamy dobry kontakt) to wyszlo by ok 60 osob,mamyobydwoje duza rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyneczka 123
www.ChrzcinyiKomunie.pl to dobre miejsce na znalezienie dobrego lokalu. Ceny są różne zależy od lokalu ilości osób itp. np. warto popytać w hotelach mają dobre oferty na chrzciny. Sprawdzone lokale na chrzciny znajdziecie na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyneczka 123
www.ChrzcinyiKomunie.pl to dobre miejsce na znalezienie dobrego lokalu. Ceny są różne zależy od lokalu ilości osób itp. np. warto popytać w hotelach mają dobre oferty na chrzciny. Sprawdzone lokale na chrzciny znajdziecie na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja polecam zerknąć tutaj https://chrzcinyikomunie.pl/

Mają bardzo dużą bazę lokali pod takie uroczystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×