Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość chloe40
Do Dudzi ja miałam złamany mały palec w prawej ręce trzasęłam sobie drzwiami od auta na pogotowiu (na drugi dzień)zrobili rtg i zagipsowali w sumie 3 palce na 3 tyg.a potem szyna na 2 tyg. I to mały paluszek!!!!!!bolało jak fix przez jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu nie uraziłaś :) głowa mnie boli to trochę słabiej rozpoznaje żarty a jeżeli chodzi o gotowanie to nie potrafie zresztą dla jednej osoby nie bardzo się opłaca ale sobie jakoś radze zresztą trochę się odchudzam :P Chloe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Twoja poranna opowiesc nas tak zainspirowala, Chloe! A jak dzisiejszy dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
mi gotowanie nie przeszkadza, bo to lubie. I ciesze sie jak ekipa je i chce dokladke. Takze nie uwazam, ze gotujac, jestem kucharka. Tyle,ze z mezem mamy taka umowe-ja gotuje w tygodniu, on w weekendy. Problem w tym, ze dzieci nie bardzo lubia taty kucharzenie, wiec nie trzymamy sie tak bardzo tych weekendow. Ale jutro M bedzie gotowal.Nie znosze za to odkurzania, ani sama sama czynnosc, ani dzwiek nie dla mnie, wiec moj mezczyzna musi to robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
Proszę Bardzo 🌼 cóż wróciłam z pracy o 21.30 pranie zrobilam i paznokcie pomalowałam :) i tak sobie was czytam zajrzałam też w pracy przez tel.i gadałam z chlujkiem zadz.do mnie że mam was nie straszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Chloe-mam nadzieje, ze prania meza nie wrzucilas do pralki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy znajdzie się tutaj samotny Pan, który przyniesie mi ulgę w seksualnym niezaspokojeniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
w pracy moja fryzura to było wow!!! chociaż jedna z kol.woli mnie w ciemnych jest nas 8 os.w zespole. wysłałam zdjęcie mojej sistersie i ona też tak chce ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Chloe, to ze jedna osoba nie bardzo, to tylko znaczy,ze sa szczerzy. takze super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
czasem coś tam wpadnie przez nieuwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slovenka i to jest sprawiedliwe podejście do obowiązków na marginesie moja była żona miała taki zwyczaj że codziennie rano jeździła na odkurzaczu jak baba jaga oczywiście jak ja jeszcze spałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
ja się tym nie przejęłam ile osób tyle zdań.ja się cieszę z tego,że nie będzie mi widać siwych włosów jak trochę odrosną lepiej się zgubią w tym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
no my mamy podzial obowiazkow, choc czasem M sie buntuje. To on kapie dzieci i regularnie ma z tym problem. Ja tez lubilam odkurzacz-w jednej sytuacji, gdy moj maz skacowany konal. Wtedy mikser i odkurzacz szly w ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
R-ja się uczyłam w szkole że baba jagi mają miotły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chloe wypowiem się za siebie. Pisać możesz. Nawet najgorsze rzeczy. Poświatowska też może by, ale jak widać po reakcji przejmujemy się Tobą i nie chcemy, żeby Ci było źle i żebyś cierpiała. Ale proszę nie strasz. Nie znamy się osobiście i mamy kontakt tylko przez kafe, więc nie możemy wtedy ani pomóc, ani nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
slovenka ja myślę,że my we dwie to na wojnie byśmy nie poległy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
do slow Magdy jeszcze chce dodac, ze mialam taki moment, poniewaz Chloe jest na pomaranczowo, ze pomyslalam,ze to ktos za nia sie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
Magda ten wierszo trumnie i śmierci poświatowskiej to mój hymn uwielbiam go jest przepiękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Chloe, my bysmy kazda woja wygraly! ISIS by sie nas balo ;) Zero pokory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chloe to była zmechanizowana baba jaga :P musze dodać że ja nie bywałem skacowany a odkurzacz szedł w ruch o 7 rano a ja często kończyłem pracę o dwunastej pierwszej a czasami nawet drugiej w nocy więc dla mnie to była katorga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
zero pokory ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
erku zawsze może być gorzej np.wiertarka z udarem wiesz ja się na tym trochę znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
a Chlujek milczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chloe rozumiem. Nie chodzi o "nie pisz", albo "nie pisz aż tak", ale bez wprowadzenia nie wiedziałam co się dzieje. To tyle. Cieszę się, że uśmiech choć na chwilę wrócił na Twoją twarz. 🌼 A w co grałyście z córką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
ja jutro do pracy ale o tyle mam spoko że młoda w domu z tatą i nie muszę do szkoły jej zbierać mogę ten czas poświęcić sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
kupiłyśmy grę double b.fajna taka na spostrzegawczość szybko się gra więc cały czas coś się dzieje i adrenalina skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
a ja rzadko sie maluje, jeszcze rzadziej nosze bizuterie. Kiedys do pracy musialam chodzic wypacykowana, to mi sie spodobalo to urozmaicenie. Za to uwielbiam chodzic do kosmetyczki. Albo SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×