Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość slovenka
poczekam jeszcze 15 min, bo jesli zostal dluzej, to juz tez powinien byc za chwile. Z sms jest taki problem,ze on zwykle nie slyszy. Jest tez opcja, ze na zlosc mi, poszedl gdzies sobie po pracy. Ale on jest czyscioch i bez wziecia prysznica nie wychodzi. No i ciuchy ma na sobie robocze. Chyba,ze do brata pojechal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
to jest wlasnie ta roznica, ze ja sie martwie, a on ma to gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Szwagra nie ma na skype, a zwykle siedzi, takze kto wie? najgrosze jest to, ze ja mam swiadomosc, gdzie on musi przejechac. I on wie, ze ja sie denerwuje. Wkurza mnie,ze tak pozna pora jezdzi rowerem, sam mowi,ze wybral troche inna trase, bo ta, co w dzien jezdzi, to noca sie boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slovenka zadzwoń. Opieprzy trudno. Ale przynajmniej nie będziesz się denerwować. Ja uciekam Życzę kolorowych snów i pobudki bez bólu głowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja uciekam Dobranoc Slovenko na pewno będzie wszystko ok :) i dobranoc Wszystkim czytającym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
wlasnie wszedl. zapomnial zadzwonic. masakra. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Slovenka jasne ze możesz mój nr . To widzę że chyba nowe odcinki pancernych bedą :D zmykam do pracy a mam dziś lenia miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, tak rano wstałam, a już niedługo 10 :-( siedzę z kawą i czytam zamiast po zakupy lecieć :-P ależ miło gdy tu taki ruch :-) chlujku - tak, na rtg mam złamanie chloe - no bolał, ale czy jeszcze po zdjęciu szyny był opuchnięty? spróbuję się w poniedziałek dopchać na szybką konsultację do ortopedy dziś znów wariacka sobota a Maxx kolejna sobota w pracy? oj słabiutko :-( Slovenka - znam różne Twoje numery, ale tego jeszcze nie słyszałam - uśmiałam się setnie :-D Ale z drugiej strony to ja w szoku jestem - w życiu nie przyszły mi do głowy takie akcje. Ja się nawet nigdy z mężem nie kłóciłam. Nie lubię kłótni, nie umiem być perfidna, nie mam takich pomysłów bo bym nie umiała ich zrealizować, nie umiem udawać, nie wytrzymałabym . Nudna jestem po prostu i tyle :-( Napiszcie koniecznie taki zbiorek Waszych pomysłów !!!!!!!!!!! p/s ale bez takich jak akcja z gorącym tłuszczem i patelnią bo mnie by sumienie zagryzło gdybym komuś krzywdę zrobiła szkoda, że kawa samotna (na dodatek bez żadnego smakołyku) :-( zostawiam pozdrowionka dla śpiochów ;-) i dla wszystkich pozostałych też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Dudzia, Maxx jak milo,Was z rana poczytać! Milej pracyMaxx! Dudzia, jak mi się jeszcze coś przypomni.napisze. A z,patelnia przypominam,ze pbrona konieczna, bronilam swojej cnoty. Wiem,ze Tobie ciągle w glowie moj ostatni znany Ci numer he he Obudził mnie syn,ze prądu nie ma. Kurde,znów korki wywalilo. A teraz koleżanka,wie,ze ja w weekend przez poludniem nie istnieje dla nikogo,to szuka opieki do syna i mnie budzi. Wrrrr Ide z mala na tego Mikołaja,nadal mnie trzyma,ale ile można siedzieć w domu? Dudzia,ja złamania nie miałam,ale gios tak i tez po zdjęciu reka byla opuchnieta. Id ucisku itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Dudzia,to znowu ja -zadzwonię dzis po poludniu lub wieczorem, odbieraj nieznane numery,plissss Chlujku-żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Slovenka...... Tak żyje. Nie będę się trochę odzywal. Muszę się pozbierać. Ale nie ma powodu do nie pokoju. Dziękuję za zajnteresowanie slovenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Chlujku,coś się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można tkwić przy facecie który nawet nie zauważa czy jesteś w domu :-O :-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćchlujek ty mi tu nie fochów nie odstawiaj masz tyrac za facetów na topiku :D Diabełek na smakołyki poczekaj z 2-3 dni lepiej beda smakować :p no muszę tyrać jak chce mieć wolne jak co roku na świeta 2 tyg nie ma zmiłuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A co tutaj tak cicho dzisiaj? Maxx fajnie masz, że masz tak dużo wolnego w czasie świąt:) Chlujku co się dzieje? Milego wieczorku życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Co tu taka cisza???? Mamy sobotę Slovenka..... Co jest grane???? Chloe......śpisz???? Dudzia........ Ty tesz się nie odzywasz????? Maxx...... Sprubuie ale nie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Slovenka...... Do ciebie można dzwonić j dzwonić j nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Sorry slovenka mjalo być magdus. Magdus czekam na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjhgf
Hghkjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Za duzo was jest czarownice o jednej człowiek myslj a do drugiej pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
dzień doberek :-) nie pisałam bo u mnie soboty najczęściej zawalone są mega. Wczoraj wróciłam po 19-tej, nie wiedziałam w co ręce wsadzić, a potem dziecko mnie zaprosiło żebyśmy razem jakiś film obejrzeli więc zległam na kanapie pod kocem i w efekcie ciepełka, które mnie otuliło - nie bardzo wiem co to był za film :-P ale obudziłam się we własnym łóżku i nawet w pidżamie, ha :-) wstałam znowu o 7, miało być tylko do toalety, ale kot bardzo natychmiast musiał dostać jeść, potem poszłam się napić, wtedy poczułam, że jestem bardziej głodna niż kot i oczywiście odechciało mi się spać :-) a jak już zjadłam kanapeczkę to nakarmiłam też psa, wstawiłam pranie, ogarnęłam kuchnię bo widać moje dziecko wczoraj szalało wieczorem, umyłam się i przyszłam do Was. Wprawdzie na razie z herbatką, ale może i z kawa dotrę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje właśnie kawę to możesz się załapać i na rogaliki (takie jak Gabi robi tylko ja mam kupne ) Dziś spałem 11 godz a co :D padłem wczoraj o 21 też na filmie widocznie musiałem cały tydz odespać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćchlujek wczoraj A tobie czasem nie wpadła w oko jedna z naszych lasek forumowych :D no wiesz zawsze to okazja by poimprezować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×