Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Jestem tylko mam tel. za telefonem A napije się później bo jeszcze muszę do sklepu podjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
ja ide druga kawe zrobic, bo oczy mi sie zamykaja. Ktos chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak gwoli informacji dla Gościa który tak interesuje się mną i Magdą Gościu każdy odwiedza to forum w jakimś celu ja też Pisałem tu nie jednokrotnie o mojej sytuacji i samotności ale nie mam zamiaru tego zmieniać owszem spotykam się z ludźmi i nie jestem jakimś odludkiem ale o żadnym związku nie myśle i nie szukam tu Partnerki czy Kochanki bo gdyby tak było to byłbym na erotycznym a nie tutaj Lubie tutaj rozmawiać bo są tu normalni Ludzie i nie jest ważne kto ile ma lat tylko co sobą reprezentuje tak samo nie ważne jest dla mnie czy będące tu Panie są mężatkami czy nie bo nie mam wobec Nich żadnych planów po za rozmową :) A prosił bym Cię żebyś zostawił/zostawiła Magde w spokoju Bo myśle że zawstydziłeś Ją i dlatego teraz nie pisze Więc jak Jej dobrze życzysz to powtórzę daj Jej spokój Mój @ jest ogólnie znany bo rok temu jak organizowaliśmy spotkanie to był tu podawany nie jednokrotnie a po za tym jest w moim profilu ,a na pewno nie dowiesz się o de mnie kto do mnie pisze i czy w ogóle pisze Przepraszam Wszystkich za ten wywód ale uważałem że pewne kwestie trzeba jasno przedstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
R a ja proponuje zbywac te zaczepki milczeniem, nie reagowac. Chlujek tez cos ostatnio nie pisze. Nie wiem czy Sylwestra odsypia? A Chloe? Dudzia? Dostało mi sie ciacho, corka wolala jabłko, a ze juz otwarte, to hurrra! Akurat pod kawe. Naprawde marzy mi sie godzina-dwie samotnosci, ale koniecznie w domu. A niestety nie mamy komu dzieci sprzedac, M juz jutro do pracy, w dodatku znowu gosci mamy. Zero szansy na spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :-) Mam nadzieję, że trzymacie się cieplutko. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :-) U mnie zimno jak cholerka :/ Aż się nie chce ruszać z domu. Miłego wieczorku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
Witam was kochani ja jestem i czytam ale jakoś z pisaniem ....nie ukrywam że jad sączący się z pomarańczy trochę tu na pewno zamęcił. Martwię się o bliską mi osobę moja kuzynka jest w 8 m-cu ciąży i 2 dni temu miała operację usunięcia jajnika 3 razy był skręcony i czarny martwy do usunięcia narazie czekają i planują cesarkę.Tak ją bolał brzuch że aż wymiotowała bo to już zatrucie prawie ale z dzieckiem wszystko ok.jest tysiące km od nas więc to podwójnie trudne gadamy na fc telefon to majątek ale jak wróci to zadzwonię albo na skypa się umówimy .Po ludzku się martwię. Ale myślę o was codziennie pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale pospałem ,chyba za długo byczyłem się w wyrku bo cos mnie w krzyżu łupie :D chloe40 tak jak pisała Slovenka najlepiej ignorować i nie dac się sprowokować bo takie wpisy pojawiaja się co jakiś czas na kazdym topiku. a kuzynce zyczę dużo zdrowia w tym nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Chloe życzę zdrowia dla Twojej kuzynki i oczywiście tej małej kruszynki w brzuchu. Miłego dzionka:-) Ja dzisiaj mam wolny dzień i idę zaszaleć do kosmetyczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam Noworoczne pozdrowienia :-) Straszny mróz u mnie, normalnie mam na oknach lód od środka :-( Dobrego tygodnia - byle do środy bo ledwie dziś wstałam do pracy ;-) p/s nie przejmujcie się tym pomarańczowym gościem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Ja też już pracuje, za to moja dzieci jeszcze śpią.,syn od kilku dni kombinuje, jakby tu pójść na emeryturę. I twierdzi, na pewno da się jakoś obejść wymóg lat pracy lub wieku. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Chloe,a nie myslalas o viberze na telefon? Wtedy odpadly by Wam koszty tych rozmów,chyba,ze tam,gdzie jest kuzynka,nie ma możliwości. Daj znac jak poszło.Trzymam kciuki. Dudzia- u nas popularna jest taka folia na okna. Kosztuje grosze,a naprawdę dużo daje pod względem izolacji i nie zniekształca widoku przez szybe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slovenka - a coś konkretniej o tej folii? Ledwie się zwlokłam z łóżka - dobrze, że jutro wolne :-) Mróz okropny - minus 20 stopni - szukam pozytywów i jeden znalazłam - jest szansa, że w tym roku wymrozi część robactwa i bakterii :-) Byle do ferii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa wypita i żadnej poprawy :-( jakiś mam dziś ckliwy nastrój - mógłby mnie ktoś przytulić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Pewnie nie o damskie ramiona Ci chodzi,ale ja moge! O tej folii napisze Ci w mailu wieczorem. My jeszcze w łóżku,potem plac zabaw,bo u nas cieplutko. z tym robactwem masz racje,a tu mrozów nie ma i pelno syfu przez to. Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
Dudzia przytulam a mam długie ręce więc oplotę kilka razy ❤️ Masz gorszy dzień ??co się stało?? Zagadałam do mojego M wczoraj zapytałam go czemu mi nie powiedział że mi ładnie w nowym kolorze tak poprostu chciałam go zagadać a on mi na to wykład jak beznadziejnie wyglądam porażka totalna kaplica i pare innych epitetów .......zagadałam tak żartobliwie żeby w końcu jakoś szło do przodu to mi nabluzgał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
zapchało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
dalej zapachane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
mamy trochę śniegu więc dziecko już szaleje na biegówkach w ogrodzie razem z psiakiem a ja przy kawie jeszcze w szlafroku dzisiaj posprzątam poprasuję i zrobię obiad na 2 dni żeby jutro mieć luz po za tym jadę do mojej sistersy na imprezkę bo mój chrześniaczek ma 5 urodzinki będzie tort i innneeee pyszności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
dalej zapchane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej miałam w wyobraźni nieco większe niż te Twoje chudzieńkie :-D w poprzedniej pracy miałam kolegę - biurko w biurko, ponad 10 lat, znaliśmy się jak łyse konie, porozumiewaliśmy się spojrzeniami dosłownie. on był moim "drugim mężem". jak mnie naszła ochota to mówiłam po prostu "Piotruś, przytul mnie" i było po sprawie :-) a tutaj - ze 150 chłopa, ale sami obcy - ani jednego misia do przytulasów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Chloe :-) dzień jest zwykły, tylko tak raz do roku (no może dwa) zachce mi się wtulić, schować w dużych silnych męskich ramionach - i tak na chwilę o wszystkim zapomnieć :-) cudowny palant z tego Twojego mężusia - przepraszam, ale nic innego mi do głowy nie przyszło i żeby nie było - że mam jakiś uraz i nienawidzę facetów uwielbiam facetów, są super, zawsze najlepiej się dogadywałam z chłopami no i lubią piwo :-) na szczęście Ty swoją wartość znasz i jego zdanie się już nie liczy !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny U mnie zaczął padać śnieg :) Chloe jak kuzynka? Dudzia jak palec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
Taaaak !! powiedział że jeżeli ktoś mi mówi że mi ładnie to żebym sobie czasem nie myślała!!!!!! bo to z czystej uprzejmości a za plecami się śmieją :( jestem umówiona na koloryzację bo ten się strasznie szybko wypłukał więc mam zamiar przyciemnić zobaczę co mi powie fryzjerka.Nie przejmuję się tym ale jest mi przykro tak po prostu mógł to powiedzieć inaczej wiem że on woli jak mam ciemne włosy najlepiej ciemny brąz ale niestety za dużo srebrnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
Madziu napisałam do niej na fc czekam różnica w czasie jakieś 7 godzin więc u niej już wieczór.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
Zakupiłam nową puszkę lodów więc otworzymy sobie z córką i wtrąbimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Magda :-) palec nadal boli i jest opuchnięty, ale pomału dochodzi do formy - już się prawie całkiem zgina :-) za tydzień mam wizytę u ortopedy - mam nadzieję, że będzie zadowolony z postępów w mojej rehabilitacji :-) Chloe - jasne, że jest przykro, takie słowa nigdy i od nikogo nie są miłe, ale ważne jest, aby nie ulegać im, nie dać sobie niczego wmówić !!! całe życie miałam krzywe zęby, duży tyłek, małe cycki - niby w żartach, ale zadra została teraz mówię tak - nie podoba Ci się to nie patrz i koniec tematu a że chętnie bym przetoczyła trochę tłuszczyku z dołu do góry to już inna sprawa :-P ja sama to sobie mogę nawet wykrzyczeć prosto w oczy taką prawdę i nikomu nic do tego a inni mogą tylko podziwiać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Dudzia, tez kiedyś miałam takiego kolegę. Dzieki M sporo znajomości mi sie pourywalo,a tutaj albo zajęci,albo tacy,ze wole trzymać się z daleka. Nie moge wyjąć z lozka. W nocy nie spalam,nie wiem czemu, kolo 5 jeszcze patrzyłam na zegar. Teraz wstałyśmy, zjadłyśmy śniadanie i dalej leze. Mloda się bawi. Jak się znudzi idziemy na spacer na plac zabaw i nazrywac trawy dla Rysia. Po poludniu młody ma lekarza i od razu skoczymy sale na urodziny zarezerwować. Kloce się i to z M,ale nie będę pisac,po co pomaracza ma się cieszyć. Dobrze.ze mam obiad i do sklepu tez nie musze,bo trzyma mnie ta koldra. Jutro mala warsztaty zaczyna po Świętach,wiec juz zegnaj lenistw. I ja chyba bede pracować. Zazdroszczę Wam tego śniegu. Wczoraj koleżanki synek wrócił z Polski. Pokazywał zdjęcia okolic Maxxa w śniegu,ale cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×