Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Magda1234567

Zarejestrowani
 • Zawartość

  322
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

51 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mysie że nawet taki ktoś może zawsze coś jeszcze zmienić na lepsze choć już nie tak go to do końca będzie ta zmiana satysfakcjonować jakby to zmienił wcześniej. Ale po co myśleć co by było gdyby się coś zrobiło, trzeba iść do przodu i brać to co jest tutaj i teraz i to próbować zmienić.
 2. Magda1234567

  Zaproszenie na komunie

  Wiesz tutaj chodzi o dziecko więc ja bym poszła. Nie musisz iść na przyjęcie jak nie chcesz albo możecie iść na chwilkę, dać prezent i wracacie.
 3. Magda1234567

  iść dziś na imprezę czy nie

  Jeśli masz ochotę to idź. Nie ma co się zastanawiać
 4. Kiedy byłam z partnerem to u nas było co moje to i twoje i kasa była wspólna mimo że ja zarabiałam więcej ale nam to pasowało.
 5. Autorka tematu widzi problem i wie że nie powinna krzyczeć i próbuje się zmienić i jej nawet się to udaje więc nie należy jej krytykować ale nawet podnieść na duchu i wesprzeć. Każdy czasem traci cierpliwość a najwięcej zawsze mają do gadania osoby które nie mają dzieci i nie znają tematu.
 6. Każdemu czasem zdarzy się krzyknąć i nie widzę tutaj nic nienormalnego w sensie psychicznym.
 7. Oczywiście że nadajesz się na matkę i nawet nie myśl inaczej. Dziecko rośnie i w miarę czasu będzie ci coraz łatwiej.
 8. Mysie że to nie depresja tylko przemęczenie ale oczywiście lekarza możesz odwiedzić. Ja miałam tak samo jak ty a nawet gorzej bo moja mama nie miała jak mi pomagać. Śpij wtedy kiedy dziecko śpi chociaż chwilę żebyś miała siłę. Nie zajmuje się za bardzo sprzątaniem tylko odpoczynkiem. Dasz radę.
 9. Odpuść bo nawet gdybyś go zmusiła i by się dostał do dobrej szkoły to dalej będziecie się męczyć bo syn nie będzie chciał się uczyć.
 10. Magda1234567

  czy to zdrada?

  Skoro już nie jesteście razem a ona cię nie chce to nie zrobiłeś nic złego i jednak muszę przyznać że już wariujesz.
 11. Człowieku ci ty mówisz wogule bo chyba nie za bardzo wiesz co mówisz? Bez mamy jakbyś się wychowywał to wtedy kiedy by jej nie było a ona poprostu tylko pracowała.
 12. Te dni płodne a nie płodne to tak do końca nigdy nie wiadomo. Musisz się liczyć z tym że twoja dziewczyna może zajść w ciążę ale oczywiście nie musi.
 13. Moja mama dużo pracowała nawet na noc czasem miała a tata pracował za granicą i mimo to wychowali mnie rodzice a babcia tylko pomogła czasem. Rodzice są od wychowywania swoich dzieci.
×