Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość haralda1
cześć dziewczyny wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ! do kawy dosiadam , poczytam trochę co tu naprodukowałyście :) lodówa zaczyna świecić , to znak że trzeba zejść na ziemię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w Nowym roku :) Dudzia Ty w pracy a ja właśnie skończyłem :) :) Śniadanko i spać :) :) Do Gościa na samej górze Ja wierze ze będzie lepszy ten rok 16 był lepszy od poprzedniego nie dużo ale zawsze więc jest nadzieja że i ten będzie lepszy :) Miłego dnia Wszystkim w tym krótkim tygodniu życzę :) :) P.S. Heralda tu są nie tylko dziewczyny :) :) R jak R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam. R jak R podoba mi się Twoje myślenie, że ten rok będzie lepszy. Nikt na pewno nie będzie zadowolony z życia jeśli z góry przyjmie iż spotkają go same nieszczęścia, nawet nie to, że jakoś je przyciągnie, ale nie zauważy tego dobrego. A więc wszystkim dużo optymizmu w Nowym, Roku ::) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Witam wszystkich poniedziałkowo. Ciężko było rano wstać. Więc dołączę się do Waszej kawy :-) miłego dnia i oby szybko praca minęła dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu zapchane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebasia1
Witam i ja w Nowym Roku, również z nadzieją, że będzie lepszy. W moim przypadku musi być lepszy, bo inaczej nie wyrobię :( Na razie postanowienie nie pić jakiś czas kawy i zero slodyczy. Ale czarno to widzę, bo już mnie kusi od samego rana.. Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a po co Wam te postanowienia - one tylko życie uprzykrzają, a pamiętajcie, że mamy tylko jedno i trzeba się z niego cieszyć, a nie sobie wszystkiego odmawiać i tak nas nie głaszcze więc musimy być dla siebie dobrzy i dogadzać sobie :-) ze mnie się dziś nabijają - a to, że śpiewałam żeby mnie w Zakopanem usłyszeli, a to, że wódka była za zimna itp. albo wchodzą i rozmawiają ze mną szeptem ha ha ha jeszcze dziś kolejna wizyta u ortopedzia mojego i jak tylko wrócę do domu to idę spać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszego dla Was Forumowi na nadchodzący rok. Ebasiu, słuchałaś wczoraj Topu Wszech Czasów Trójki?, bo myślałam, że tak:) Forumow mam dla Was ranking, zabawę - pochwalcie się ile książek przeczytaliście w ubiegłym roku. Ja dzisiaj naliczyłam u siebie 26 ( w tym 1 miała 900 stron, więc mogłabym ją podciągnąć za trzy:) ), ale wiem, że tu jest wielu moli książkowych, więc mogę za Wami domykać drzwi, ale co tam:) Na koniec roku różne podsumowania podają, to u nas może być takie, jak podejmiecie mój temat:) Dudziu, uściski dla Ciebie (bo jestem w miarę świeżo po Wwie, a to jakby Ciebie dotknąć. Od czasu jak Cię znam, to Warszawa mi przyjaźniejsza, bo prawie Twoja) i serdeczne pozdrowienia dla Was. karmel.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się mogę podjąć tematu czytelnictwa, przeczytałam ponad dwieście książek a to dlatego, że mieszkam sama, pracuje powiedzmy, ze na pól etatu więc mam mało obowiązków, dużo czasu, niewiele atrakcji więc tak czytam, czytam i czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efka, kto Ciebie przebije:) nie do wiary:) karmel.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bez czytania żyć nie mogę, mam tak od dziecka, czyli odkąd nauczyłam się czytać, już w zerówce przynosiłam z biblioteki (publicznej, bo szkolnej się nie dało) stosy książek. I tak mi zostało do dziś. No, ale nie oglądam wcale telewizji, ta pochłania bardzo czas, przy komputerze też niedużo, to co mi innego zostaje. Jeszcze znajomi, mam trochę, ale nie są to tłumy. O właśnie, na jutro jestem umówiona na kawę, ale poza tym wtorek to mój dzień wolny to i na książkę też czasu wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Karmelko - lejesz miód na moje serce swoimi słowami - zresztą jak zwykle. Ściskam Cię Noworocznie bardzo mocno i życzę Ci dalszych sukcesów w życiu i codziennego słoneczka i aby Twoje marzenia się spełniały bo bardzo Ci się to należy :-) Karmela wpadła jak bomba i od razu nas do pionu z tym plebiscytem :-D ja w to wchodzę bo chyba nie mam powodu do odczuwania wstydu z wyniku - nie wiem czy doganiam Efkę, czy jestem w tyle o pół pyska czy o cały, ale zapewne plasuje się na niezłej pozycji - nie jestem statystycznym Polakiem - czytam bardzo dużo - myślę, że średnio ok 10 książek miesięcznie :-) po prostu kocham to i już :-) i jeszcze góry no i oczywiście moich synów - najbardziej :-) wczoraj rano wchodzę do łazienki, a tam na lustrze wielki napis z pasty do zębów "kocham Cię mamo" i serduszka no i nawet nakrzyczeć nie mogłam, że zużył moją cenną specjalistyczną pastę nogi mi normalnie zmiękły :-) ha! nawet dwa razy w ciągu jednego wczorajszego dnia (drugi raz u pana doktora :-P ) rano w radio powiedzieli, że u nas ma spaść w nocy śniegu do kolan, a w weekend ma być 20 stopni mrozu no żesz w mordę - komu było źle z tą "jesienią"? wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-) Ja w zeszłym roku przeczytałam 52 książki:-) Dudzia to miałaś bardzo miłą niespodziankę od syna:-) u mnie już pada śnieg i stwierdzam, że właśnie przyszła zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima przyszła też do mnie, na razie niewielka, wczoraj spadło troszkę śniegu, jest lekki mróz i najmniej przyjemne- wiatr. Ale za to nie martwię się o mój samochodzik. Po wymianie świec chodzi jak nowy i jest całkowicie sprawny, zapala od razu, nie szarpie, jeździ idealnie. Za to zgubiłam moje ulubione czarne skórzane rękawiczki- w dodatku to był prezent, Nawet nie wiem, gdzie ich szukać, wydaje mi się, ze powinny być w domu, wszystko przeszukałam a ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×