Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość rasalgul
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć (2016) dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Fantastyczne_zwierz eta_i_jak_je_znalezc_2016 Siedemdziesiąt lat przed tym, jak Harry Potter czyta książkę autorstwa Newta Skamandera, pisarz przeżywa niezwykłe przygody w tajemniczym, nowojorskim stowarzyszeniu czarownic i czarowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka - super zakup zrobiłaś ! farciara z Ciebie :-) dzień dobry, ja teraz szybka kawka, a potem pędzikiem po zakupy (niestety nikt tego za mnie nie zrobi :-( ) żeby się móc kurować przez cały dzień pod kocykiem słabą noc miałam, głowa mnie mocno boli, ciepło nie jest - tylko książka ratunkiem na takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam ze trzy godziny światła, więc teraz dopiero mówię dzień dobry. Też się cieszę z zakupów, tylko zastanawiam się, gdzie to wszystko składować ;) Pogoda pięknie zimowa, czyli ciepło i puszysty bielutki śnieg leci z nieba i leży na ziemi- ferie są jeździć raczej nie muszę, taka zima może mi się podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześc Wam :) pozytywne fluidy posyłam , wszak we mnie moc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, zrobiłam sobie zarąbisty obiad na szybko coby się nie przemęczać starłam 3 ziemniaki, posoliłam, popieprzyłam, dosypałam mąki i ugotowałam w osolonej wodzie z olejem do tego skwarki z boczku i cebuli niebo w gębie tzn szare kluski :-) co u Was? gdzie jesteście? co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór :-) A jak tam noga? Całkiem ładny dzień się trafił. Jestem wyspacerowa. Teraz książeczka, bo muszę popracować nad ogłoszonymi tutaj rekordami. Choć to moja dopiero pierwsza w tym roku. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - wstydź się ! :-P wczoraj skończyłam kolejną, dziś sięgnęłam po nową Efki i tak nie prześcignę, ale nie o to chodzi jestem dumna, że nie jestem tzw "statystycznym Polakiem" :-) noga - całkiem nieźle choć do formy jeszcze trochę brakuje bo nadal boli w pewnych pozycjach i na razie nie ma mowy o treningach nawet na rower jeszcze za wcześnie :-( siedzę więc bezczynnie jak stara babcia z fotelu - tylko drutów mi brakuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, ja już czytam jedenastą, dziś wieczorkiem lekki zastój bo byłam u znajomych i chyba winko mi teraz literki miesza, ale się nie poddaję Buziaki dla stałych forumowiczów, dla gości tylko pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny załamujecie mnie :( Już się zaczerwieniłam :( Ale na usprawiedliwienie mam, że pomalowałam jeden obrazek :D A no i przez tydzień mnie nie było. Kiedy wy to połykacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, każdego dnia po jednej pigułce :-D jesteś usprawiedliwiona Efka - właśnie wciskam "Lubię to" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, pora sprawdzić czy mam ciepłą wodę w ilości większej niż 1 litr czy muszę iść pogrzebać przy piecu ;-) trzymajcie kciuki bo mam ochotę poleżeć w wannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to się dzieje Dawniej łykałam książki tak jak Wy, ale ostatnio jakoś trudno mi się zebrać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×