Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka38_

TEst owulacyjny negatywny a jednak ciaza

Polecane posty

Gość Agnieszka38_

Komus sie zdarzylo miec negatywny test owulacyjny (paskowy) a mimo to zajsc w ciaze ? Wszelkie znaki na niebie wskazuja ze owulacje mialam 28.10 , tydzien potem mialam uczucie jakbym dostawala grypy, stan podgoraczkowy, zrobilam test ciazowy i pojawila sie ledwo widoczna kreska. Po paru dniach juz normalna ciemna kreska. Ale w dniu owulacji test owulacyjny pokazal brak owulki. Czy to mozliwe? Do tego w dniu spodziewanej miesiaczki mimo ciazy mialam leciutkie plamienie, wiec raczej rzeczywiscie ta owulacja byla w tym terminie (zawsze 14 dni przed @ u mnie). Ale co z tym testem , czemu byl negatywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test owulacyjny nie jest pozytywny w dniu owulacji!! Tylko około 24-48 przed nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Ja do dziś dziękuję koleżance z pracy że poleciła mi Ovu control. Ogromne ulatwienie dla osoby która musi sprawdzać na kiedy przypada owulacja w cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 31.01.2019 o 15:09, Gość marta napisał:

Ja do dziś dziękuję koleżance z pracy że poleciła mi Ovu control. Ogromne ulatwienie dla osoby która musi sprawdzać na kiedy przypada owulacja w cyklu.

Jeśli ktoś myśli nad powiększeniem rodziny to ja podpowiem badanie testem Ovu Control. Służy do określania dni płodnych w cyklu. Myśmy przez pewien czas mieli problem żeby zajść w ciążę i taki test śliny spisał się na medal. Wycelowaliśmy wtedy kiedy trzeba i się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga
Dnia 12.04.2019 o 14:51, Gość anna napisał:

Jeśli ktoś myśli nad powiększeniem rodziny to ja podpowiem badanie testem Ovu Control. Służy do określania dni płodnych w cyklu. Myśmy przez pewien czas mieli problem żeby zajść w ciążę i taki test śliny spisał się na medal. Wycelowaliśmy wtedy kiedy trzeba i się udało 😉

Swietny test polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×