Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katina121

Dieta 600 kcal , kto ze mną?

Polecane posty

Gość Katina121

Hej :) Od 8 dni stosuje tą dietę i już - 4 kg ;) Wiem że większość to woda itp. ale i tak cieszy. Do zgubienia zostało mi jeszcze 10 kg ale wiem że dam radę + na początku , pierwszego dnia zjadłam 800 potem 750 i tak dalej aż doszłam do 500-600 kcal ( zajęło mi to 4 dni) Nie jem po 18, jeden owoc dziennie i jak najwięcej wazyw oraz białka :) I co najwazniejsze nie chodze glodna :P No więc jest ktoś chętny do wspólnej diety? Zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobra dieta, też tak się odchudzam u mnie przez 3 tygodnie 8 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katina121
Gratuluję efektów ! :) Dołączysz się do mnie? Bedziemy mogły się wspierać itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katina121
Dzień 8 mojej diety powoli dobiega końca.... :) A co do diety to nie ma chętnych?..... przecież nie bd pisać sama do siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało osób pisze bo taka dieta to zabójstwo. A efekty tylko na sekundę, potem ogromne jojo nawet jak nie przekraczasz 1500. Przechodziłam przez to setki razy, i nie mogę z tego wyjść. Jem tak nadal, ciągłe skoki wagi i tak w kółko. Wiem, że to już prawie choroba i nie będę się tym chwalić. Powodzenia mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katina121
Dzięki :) A co do jojo to wiem że mam dużo silnej woli i wieżę że go uniknę ;) Narazie poprowadze dietę jeszcze przez około 4 tyg a potem będę np. w pierwszym tygodniu jeść większe śniadanie o 50 kcal potem dodam czwarty posiłek też 50 kcal i tak właśnie powolutku zamierzam wychodzić z diety :) Pozdrawiam ;) i wieżę że jednak ktoś się przyłączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw się obżerają jak świnie a później się głodzą i tak ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak skończysz tę diete to te kilogramy ci wróca szybciej niż myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katina121
Jakoś nie sądzę .... ja postanowiłam że odchudzam się ostatni raz i poprowadze tą diete oraz wyjście z niej najlepiej jak umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się zdziwisz. Jak ktoś raz się roztył to już zawszę będzie musiał być na diecie, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katina121
No to chyba logiczne że nie wolno się obzerac jak przed dieta bo się przytyje..... nie musisz mi o tym mówić :) Dziś dzień 9 hehe , zaraz idę na sniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co po diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Ja.Jem około 820 kalorii. Stabilizacja wagi zajmie mi więcej niż sama dieta, w twoim przypadku może to się różnić nawet o miesiąc o,o i będziesz robiła mniejsze skoki kalorii niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wy dajecie rade na tych malych kcal. podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Dwa miesiące na 800 i.żyje. Zostało mi 5 kg do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katina121
Darija ile już schudlas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od miesiąca jem 1250 kcal dziennie plus ćwiczenia i też chudnę:) przez 4 tygodnie zeszło 6 kg:) jeszcze 12 i będzie sukces, mam tylko nadzieję, że nie będę miała przestoju:) 600 kcal to dla mnie trochę za mało bo pracuję fizycznie i nie miałabym siły ale wam życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katina121
Dzięki :) Szczerze mówiąc miałam kilka wpadek itp. ale nie poddaje się i zaczynam od nowa 1 stycznia, zapraszam chętne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darija mozesz napisac przyklad menu choc z 1 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie dieta to głupota. Bardzo szybko odzyskasz stracone kilogramy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas zmienic na stale styl żywienia,a nie rozregulowywac sobie organizm tak idiotyczna dieta. Za jakiś czas będziesz grubsza niż bylas,choć tobie sie wydaje naiwnie ,ze będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eryk tu się mylisz. Jadłam tam cztery miesiące, miałam do zrzucenia 33 kg. Zasade miałam taką, że jeden rodzaj białka i dwa ciepłe posiłki. Dwa owoce. Najadałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka to dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×