Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezbiuście

Zazdroszcze innym piersi

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się z gościem z 20:33. Nie o biust,a o odpowiedniego faceta chodzi.Jeśli będzie Cię kochał to całą,z cyckami włącznie. A wtedy ani do spania,ani do seksu stanik potrzebny nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czybja krzyczę "takie mam cycki, sasasa!"? Podałam jako przykład 2 skrajne rozmiary nie pisząc nawet, który jest gorszy czy lepszy, bo nie wiem, zależy na kim i dla kogo. Jedyne co w gorszym świetle przedstawiam to miskę A, dla mnie przykład biustu pt. same sutki. Wstrzymaj nadinterpretację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miejscu twojego faceta, to wygoniłbym cię z łóżka jakbyś przyszła do niego w staniku, o seksie mogłabyś zapomnieć wtedy ;) To ze trafiałaś na debili, cóż, zdarza się, ale to nie powód do kompleksów, właściwy facet i będziesz lubić swoje piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam, czasem stanik zostaje,żeby podjechać do góry :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośće
Mam kolege,jego zona jest bardzo szczupla,,,w biuscie dosłownie wklęsła. Zeby bylo smieszniej jemu podobają się duże biusty. Jednak zone kocha bardzo i jak sam mi powiedzial..nie za biust tylko za caloksztakt. A ona jest dla niego mega atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak facet kocha, to jego kobieta choćby była garbata, będzie dla niego najpiękniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośće
No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to ładne co ładne,ale co się komu podoba. A "to coś"... nie musi być biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miejscu twojego faceta, to wygoniłbym cię z łóżka jakbyś przyszła do niego w staniku, o seksie mogłabyś zapomnieć wtedy x hehehe dokładnie tak robiłem ze swoją byłą, też miała kompleks małego biustu, w końcu nie miała wyjścia i musiał go dać sobie ściągnąć, bo groziłem że żadnego seksu nie będzie. Terapia szokowa jest najlepsza na kompleksy, dopóki nie pokażesz się autorko całkowicie nago przed partnerem, aby ten mógł podziwiać twoje ciało, to nigdy kompleksu nie pokonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat tym przypadku podziałało, bo przekonała się że mi się podoba cała i z przyjemnością zajmowałem się jej piersiami. Arachnofobie też leczy się przez kontakt z pająkami, lęk wysokości u siebie wyleczyłem skokiem na bungee :) Terapia szokowa najlepsza, może kompleksu nie wyleczy, ale pozwoli się człowiekowi z nim oswoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośće
Pewnie ona spotkała jakiegoś idiote,który ten kompleks pogłębił...niestety,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja rozumiem autorkę, sama mam 23 lata i rozmiar B ! Przed ciążą byłam szupła, teraz mam 5 kg więcej jak przed, jestem wysoka, bo mam 174 cm w dodatku przy kości i moje piersi są małe w storunku to reszty ciała..w ciąży miałam piękne piersi uwielbiałam je rozmiar C były kształtne okrąglutkie i czułam, że mąż je pieści, dotyka...po po porodzie zrobiły się okropne..teraz wróciła im jędrność, ale rozmiar B...też nie czuje się przez nie seksowana..mąż powtarza cały czas, że je uwielbia, że są cudowne itp..ale mi się nie podobają i źle się z tym czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również uwielbiam małe piersi:) gość 20:53 Święta racja!!! jeśli jest jakaś pani z kompleksem małych piersi z Warszawy lub okolic możemy się umówić i spróbować wyleczyć te kompleksy:) pjankovski@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezbiuście
Skoro mówi, że mu się one podobają, powinnaś to docenić. Słyszysz komplementy, więc kwestią jest tylko, żebyś zaakceptowała swoje piersi. Niepotrzebnie się blokujesz. Ja nigdy nie usłyszałam o moim biuście żadnej pochwały. Stanika staram się nie ściągać w trakcie seksu, a jak już, to zasłaniam piersi, albo ubieram jakąś koszulkę. W trakcie seksu jak spojrze na nie przez przypadek, odechciewa mi się wszystkiego i znika przyjemność. Marze o piersiach. Takich, które złączą się w staniku, takie, które pozwolą mi czuć się kobieco. Na swoje, na dodatek chore, bo z guzkami w środku, nie mogę patrzeć. Mam za duzy tyłek przy takim biuście. Planuję schudnąć do 48-50kg (czyli jakieś 7kg), żeby wyrównały sie proporcje mojego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie usłyszałam o moim biuście żadnej pochwały. Stanika staram się nie ściągać w trakcie seksu, a jak już, to zasłaniam piersi, albo ubieram jakąś koszulkę x Jak masz słyszeć pochwały, jak je zasłaniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam duzego penisa i to jest dopiero problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezbiuście
Piersi zaczęłam zasłaniać, bo wcześniej, pokazując je, nie słyszałam zadnej pochwały, czułam rozczarowanie partnera, który lubuje się w wiekszych rozmiarach. Dlatego teraz wole miec stanik lub koszulke w trakcie seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz faceta kretyna i tyle, moja dziewczyna też ma małe i kocham ją całą i nawet nie wyobrażam sobie aby mogła mieć większe, małe są poręczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacja to jedyne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny i kochający partner to jedyne rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezbiuście
Jak mam znaleźć normalnego i kochającego partnera, skoro jestem nieatrakcyjna i aseksualna? Tak łatwo powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz tak na to patrzeć, to nie znajdziesz ;) Czy ty naprawdę uważasz że facetowi będzie zależeć na piersiach? Temu co będzie chciał cię przelecieć, to pewne będzie zależeć, ale normalny facet skupi się na tobie w całości, a nie tylko na jednej części ciała. Poza tym to nie tobie oceniać czy jesteś atrakcyjna czy nie, zostaw to potencjalnym kandydatom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facec***atrzą na wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezupełnie, wygląd jest istotny dla każdego z nas, od tego zależy czy kimś się zainteresujemy czy nie, ale wygląd jest ważny tylko w pierwszych sekundach, potem inne rzeczy są ważniejsze. Poza tym wygląd a co za tym idzie atrakcyjność, to pojęcie względne... jednym się spodobasz, innym wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×