Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kupiłybyście 16 letniej córce kozaki na szpilce 10cm?

Polecane posty

Gość gość
i dobrze że nie dostałaś, przynajmniej stopy i kręgosłup będziesz miała zdrowe. A te wariatki niech sobie rozbijają cegły szpilkami, jak im głupoty w głowach, a ty kup sobie porządne vansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się metalowe nie podobają, ale to nie mi się mają podobać tylko jej, sam fakt wysokich szpilek ok -kupiłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też metalowe średnio się podobają. Ale w tym wieku to dobry pomysł, są dużo trwalsze i ich nie zniszczy nawet tym kopaniem w co popadnie. Córka sąsiadki nosi szpilki podobnej wysokości bardzo często, a ma 17 lat, więc to teraz nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja noszę podobne a też mam 16 lat i nikt problemu z tego nie robi, nawet w szkole. A metalowe są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary temat, ale mam podobny problem, bo córka chce szpilki i nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jej kup. W końcu do bardzo dobry wiek. Za zaczęłam jeszcze wcześniej (14 lat) i się z tego cieszę. Jak koleżanki w LO się potykały i chodziły jak pokraki, to ja biegałam w kozaczkach na szpili jak w trampkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu bym nie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu do bardzo dobry wiek. Za zaczęłam jeszcze wcześniej (14 lat) i się z tego cieszę. Jak koleżanki w LO się potykały i chodziły jak pokraki, to ja biegałam w kozaczkach na szpili jak w trampkach. X A jak będziesz mieć 60lat to będziesz chodzić w bamboszach bo w żadne normalne buty nie wsadzisz stopy. Masz się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a co ma piernik do wiatraka? wiele kobiet u mnie w rodzinie całe życie przechodziło w obcasach i na starość nie ma problemów, a znam i takie co tylko płaskie wybierały, a żylaki albo haluksy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haluksy sa genetyczne i mozna je miec i nie noszac szpilel wcale. A co do pytania to kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszna tandeta, bezguście, kwintesencja kiczu idealna na pierwsza strone faszyn from raszyn...ale niech dziecko ma. To taki wiek, ze młodzież czuje potrzebę poeksperymentowania ze swoim wizerunkiem w mniej (najczęściej) lub bardziej udany sposób. Do tego jeszcze dochodzi presja grupy. Jeśli uczy się dobrze, nie sprawia wychowawczych problemów to niech się trochę powygłupia w takich buciorach realizując infantylne marzenia. MALOLATY SA EGZALTOWANE JAK DZIECKO Z PODSTAWOWKI I BARDZO PODOBNE W SWYCH ODCZUCIACH DO 10 LATKI MARZACEJ O LALCE MONSTER HIGH (chociaż absolutnie nie zdaja sobie z tego sprawy), I TAKIE PRAGNINIENAPRAWDE MOZE UROSNAC DO WIELKICH ROZMIAROW...A SKORO TO TYLKO NIESZKODLIWA, PRZEJSCIOWA!(gdy nieprzyzwyczajone stopy naprawdę malej dokucza to zobaczy jaki to miód naginac na co dzień w takich szpilach)FANABERIA TO MOZNA SIE UGIAC POD PEWNYMI WARUNKAMI PS Sama pamiętam jak marzyłam o skórzanej kurtce i pasie z cwiekami a rodzice stawiali ostre weto. Oczywiscie i tak dopielam swego - malowałam oczy czarna kredka, bardzo mocno i nieumiejętnie, chodziłam w "podarciuchach" o męskim kroju itd...wyszumiałam się w tej formie odzieżowego wyrazu i jakoś ostatecznie wyszłam na ludzi wiec nie ma co panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jeszcze czego?! Szpil się gówniarze zachciewa i to jeszcze jakich!! Obcasik 3-4cm maks co najwyżej i to jeszcze od wielkiego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, moja też chce kozaki na szpilce. Sama nie wiem już, a wiek podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na ekstraszpilki.pl na pewno znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

o co chodzi??? przecież 16 lat to normalny wiek. Niby kiedy ma zacząć? jak będzie miała 40 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 cm no to dość sporo i trzeba nauczyć się chodzić. No ale rozumiem,że ktoś chce takie kozaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×