Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ile książek przeczytałyście od poczatku roku

Polecane posty

Nie liczac podręczników akademickich i innych czytanych z przymusu, bo takie to nawet cymbał przeczyta jak musi :) Ja przez pierwsze pół roku przeczytałam 5, to w drugiej połowie roku zwiekszyłam tempo czytania, i własnie skończyłam 13 (stephen king - podpalaczka). Wydaje mi sie, że i tak czytam dośc mało, ale chce wiedzieć jak wyglądam na tle kafeterii. Piszcie ile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PraweeTywee
Ja w tym roku wyjatkowo czytelna bylam :) nie pamietam dokladnie ale ok. 10 a w ubieglym roku... 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 czy 9 i jedna mi za łozko wpadła do połowy przeczytana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9- ale wiekszosc po ok. 600 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zaczynam 23 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
o satanie to zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 ksiazki na temat finansow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytam w wiosną i w wakacje w tym roku skupiłam się na innym hobby ale bywało że przeczytałam i 20 książek, problem polega na łzawieniu i nie mogę czytać do sztucznego światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasertyn
Musiałbym policzyć dokładnie, tak miedzy 20 a 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że ok. 25 dziwne, że wiecie dokładnie, ile książek przeczytałyście liczycie czy jakieś zapiski robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo Kaśka w końcu założyła normalny temat. :) Ewa333333 dziś myślę, że ok. 25 dziwne, że wiecie dokładnie, ile książek przeczytałyście liczycie czy jakieś zapiski robicie? xxx A dlaczego mają nie wiedzieć? Jak ktoś przeczytał 4-5, to chyba wie nie? :) Ja przeczytałam też około 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie liczyłam, zwłaszcza, że niektóre książki czytam kilka razy. I jak czytasz podręczniki z przymusu to sama jesteś cymbałem, nikt ci na studia nie kazał iść, podobno to twoja pasja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około 150 spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze że 150 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było 150! To były broszury PO po 6stron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko... tu 10, tutaj 7, tutaj 3, potem 2, 3, 1, 1, 8, 1, eee, nie chce mi się liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojecia, ale od wrzesnia ok. 100 Szukam pracy i sie ucze i nie mam wiele do roboty, wiec czytam wieczorami ze 2 ksiazki dziennie, a czasem wiecej jak mam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo, czytam elektroniczne wydania, ale tylko sensacja i kryminały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie mam pojecia, ale od wrzesnia ok. 100 Szukam pracy i sie ucze i nie mam wiele do roboty, wiec czytam wieczorami ze 2 ksiazki dziennie, a czasem wiecej jak mam czas xxxx Po ile one mają stron? Po 150 maksymalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaa....to ciekawe skąd taka niska średnią "czynności" Polaków? Czyżby na Kafe sama inteligencja siedziała? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Od ok. 150 do ok. 400 (Robin Hobb) ale teraz bede czytac mniej, bo bede tlumaczyc je z angielskiego a go nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie 2 i wiecej dziennie jestem w stanie przeczytac tych krotszych (150) ale czasem mam takie dni ze czytam od rana do wieczora, np jak mnie brzuch bolal. Taka przecietna ksiazke 200 stron czytam 2h. Moj rekord w liceum - 10 ksiazek dziennie (w letnie wakacje od rana do wieczora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie może,że 60% Polaków nie czyta ŻADNYCH książek? a jeśli już to młode Polki najczęściej sięgają po sagi erotyczne (50 Twarzy Graya) i powieści o wampirach ( Zmierzch, Pamiętniki Wampirów) JAKIE TO PRZYKRE :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię książek, nic w nich nie ma. Bzdury, wymysly skrzywionych ludzikow. Bezwartosciowe barachlo. Czasem lubię przeczytać książkę historyczna bądź filozoficzna ale inne mnie budzą. Np.taki Franc Kafka. Po 10 stronach usnelam. Albo Coehlo to juz skończona tandeta intelektualna, o wszystkim i o niczym. Zmeczylam książkę Marqueza ale to odchorowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
książkę historyczna bądź filozoficzna ale inne mnie budzą obudź się lalunia, obudź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×