Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mixera

Dieta i Ćwiczenia?

Polecane posty

Gość mixera

Witajcie, czy według Was jeśli będę przestrzegać rygorystycznej diety i ćwiczyć co najmniej 30 min dziennie, to w miesiąc uda mi sie coś konkretnego osiągnąć? Pytam bo bardzo mi zależy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marry lords
oNI pomagaja schudnac! www.dieta4u.com.pl/dieta-dla-kobiet SKUTECZNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej dostarczać organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje: węglowodanów, białka i tłuszczy w odpowiednich proporcjach. 5 zdrowych regularnych posiłków i więcej ruchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynayy
J a ćwicze regularnie a do diety dodaje zieloną kawę max jak dla mnie jest ok dodaje energii i spala tkankę tłuszczową -waga spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta lekka , dużo warzyw i owoców i ćwiczymy kilka razy w tygodniu tak ok, 1,5 godz, a waga spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina_się_odchudza
ja się teraz przymierzam do badania genetycznego ukierunkowanego na odchudzanie. i takie badanie sprawdza predyspozycje genetyczne do spożywanianych produktów, co ma wpływ na przyrost wagi - tłuszcze czy węglowodany, ale najlepsze jest to, że informuje także o wskazanej aktywności fizycznej, ile czasu poświęcać np. na ćwiczenia wytrzymałościowe, a ile czasu na ćwiczenia siłowe. cena trochę szokująca, ale lepiej odłożyć trochę kasy niż wydawać cały czas na suplementy, które nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggpinki
Ja dla mnie cwiczenia to podstawa i to regularnie do tego dieta lekko strawna plus zielona kawa max i waga spada. Ja od stycznia zmotywowana na maxa i waga spadła ok, 6kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie podobny efekt przy diecie 1500kcal i ćwiczeniach niezbyt forsujących przynajmniej 10-15 minut dziennie. Wspomagam się też Acetomale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od stycznia jestem na diecie i chodze na fitness i siłownie a dodatkowo do diety dodaje zieloną kawe max , waga spada tak 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo super, ja też chodzę od stycznia ale waga nie spada, chyba nie ma już z czego i robią się mięśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatta22
Ćwiczenia to podstawa a co do diety to na pewno z głową . Dużo warzyw i owoców, mięso gotowane, zero mącznych dań. Ja do swojej diety dodaje zieloną kawę max , która spala dobrze tkankę tłuszczową i dodaje mi energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój sposób to były tabletki na odchudzanie Slimcea. Zaczełam je stosować i udało mi się schudnąć bo hamowały u mnie łaknienie czyli wprowadziły ograniczoną diete, coś o czym nawet nie pomyślałam że jest ttak istotne. Teraz już kończe kuracje i dobijam ostatnie kilogramy mojej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikadola
ćwiczenia dieta plus zielona kawa max- dobra energia i szybkie spalanie tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta to oczywiście podstawa ale też z głową bez jakiś tam głodówek. Regularne treningi , fitness, basen , bieganie dla każdego można dopasować ulubione zajęcia, wybór duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynallo
Jestem za regularnymi ćwiczeniami i dietą jeżeli robimy to regularnie to sukces murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ale czasami te ćwiczenia nie da się prowadzić regularnie , wiadomo praca, inne zajęcia, i jedzenie na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodze na siłownie czasami basen a do diety dodaję zieloną kawę max .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularnie ćwicze ale coś moja waga mało spada . Zastanawiam się nad jakimś suplementem ale jeszcze nie wiem co wybrać. Polecacie zieloną kawę , i inne produkty tyle tego na rynku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wybieraj suplementów, tylko zrównoważoną dietę. dużo warzy, mniej węglowodanów, zamiast chleba - kasze, zamiast makaronu - ryże (byle nie biały!). Druga sprawą może być to, że możesz cierpić na opoxniona alergię pokarmową i sta znikoma utrata wagi, nawet przy intensywnych ćwiczeniach. inna sprawą może być to, że jeszcz np. za dużo węglowodanów albo tłuszczów, których twój organizm nie akcpetyje w takich ilościach, jakie przyjmujesz, ale to chyba mozna sprawdzić jedynie testem genetycznym, jak się myśle, to proszę wyprowadzić mnie z błędu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie wystarczą odpowiednie zdrowe odżywianie i systematyczne ćwiczenia :) nie ma sensu się głodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularne ćwiczenia plus dieta i zielona kawa max jest świetna, w spalaniu naszej tkanki tłuszczowej. Waga idzie w dół .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelka22
Chodzę na fitness czasami biegam nie mam jakieś specialnej diety tylko ograniczyłam słodycze i mączne dania , staram się jeść więcej owoców i warzyw i waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×