Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Może ktoś robił taką sałatkę albo doradzi czy warto zrobić?

Polecane posty

Gość gość

Znalazłam przepis w gazecie i niby mam ochotę wypróbować, bo cos innego niz do tej pory robiłam, ale nie wiem czy to moze być dobre, bo składniki jak na mój gust niezbyt do siebie pasują. Daje się szklankę kaszy gryczanej, puszkę czerwonej fasoli i kukurydzy, 4 korniszony, 4 duże kawałki marynowanej papryki i 4 łyżki musztardy, potem posypuje się pokruszoną fetą. Jak Wam się wydaje, da się to zjeść? Zwłaszcza ta musztarda mnie dziwi, jak już to majonez zawsze się daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musztarda ma bardzo wyrazisty smak i wydaje mi sie, ze nie laczylaby skladnikow tylko by dominowala. Jak juz to sos musztardowy. Ale mnie nie zaniteresowalaby taka salatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna, która nie zna innego sosu od majonezu... :/ I nie, ta sałatka dobra nie będzie, jak zresztą większość opartych na puszkach. Za to jak do tej kaszy gryczanej dodasz świeżą paprykę, cebulę, oliwki, suszone pomidory, oliwę, sól, pieprz i ewentualnie na smak ciut musztardy, plus feta i garść kiełków, to wyjdzie coś pysznego. Sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami z takich dziwnych połączeń wychodzą najlepsze sałatki ja bym spróbowała zrobić z połowy porcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś nie widzę ani jednej ani drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna, która nie zna innego sosu od majonezu... :/ g****o ci do tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góóóóóóno to ty sobie do sałatki dodaj, lamerze kuchenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×