Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam szansę na pierwszego w życiu chłopaka

Polecane posty

Gość gość

Mamy się ku sobie, wiele nas łączy, kibicują nam koleżanki, ale mimo to mam spore obawy. Jestem bardzo nieśmiała, niedoświadczona i taka trochę odbiegająca od normy, w dodatku jestem typem niezależnego samotnika i bardzo cenię sobie wolność. Nie wiem, czy coś z tego wyjdzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w Twojej logice lepiej jest niepróbować i z góry się poddać jest lepsze to śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara już jestem. 26. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to bierz śmiało! czego się krępujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, jak się za niego zabrać. Brak mi śmiałości w takich sprawach i czuję, że ogarnia mnie strach. Boję się, że go zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I skąd Ty wiesz czy w relacji romantycznej z drugą osobą byś ceniła wolność, niezależność i samotność? Skoro nie znasz innego stanu, ten wydaje Ci się prawidłowy i jedyny. Za 10lat moze będziesz się zastanawiać jakim cudem mogłaś tak myśleć bo nie widzisz świata poza swoim mężem. Ja osobiście w relacjach przyjacielskich od zawsze jestem zdystansowana, nei potrzebuje tak dużo kontaktu,ludzie mnie męczą za to w związku bywam nawet zaborcza lekko a też mi się wydawało jaka to ja nie samotniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego miałabyś go zawieść? może napiszesz coś więcej o relacjach między wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznaliśmy się kilka tygodni temu na skałkach. Od razu zawiązała się między nami nić sympatii, ale jeszcze wtedy nie myślałam o nim w "taki" sposób i on chyba o mnie też nie (były wtedy także inne dziewczyny). To przyszło dopiero później, już po powrocie z wyjazdu.Zaprosił mnie wtedy na piwo, potem na festiwal filmowy, no i... zaiskrzyło. Teraz jesteśmy kumplami, chodzimy razem na różne wydarzenia i gadamy o rozmaitych rzeczach, ale co tu dużo gadać, im bardziej się poznajemy, tym bliżsi się sobie stajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 25
Już myślałem że tylko ja w wieku prawie 26 lat,jeszcze nigdy nikogo nie miałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jeszcze takie osoby, nie martw się. :) Pewnie dla niektórych jesteśmy dziwne, ale bez sensu jest osądzać ludzi w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 25
Tylko że u mnie nawet nie zanosi się na zmiany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Kto nie ryzykuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×