Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezenty na święta, naprawdę tyle wydajecie

Polecane posty

Gość gość

Uprzedzam że stać mnie, biedni nie jesteśmy, bogaczami też nie ale stać nas na dużo. Ale nie widzę sensu kupować aż tak drogich prezentów. Zaznaczam że każdy może mieć swoje zdanie i nie pisze tego ze złośliwością , po prostu chce poznać zdania innych mam . Moje dzieci mają dużo zabawek , nie uważam że będą lepsze jak będę wydawała dużo na zabawki na święta, tymbardziej że większąsć tych zabawek nie jest warta swojej ceny no ale do rzeczy. Na mikołajki kupiłam dzieciom drobiazgi takie po ponad 30zł dla każdego, mamy dwoje dzieci. I dla chrześniaka za 20zł. A na gwiazdkę dla swoich dzieci prezenty za ponad 100zł dla każdego (łącznie 250 ) , dla chrześniaka za 40zł i dla dziecka kuzynki za 20zł ( przyjeżdża co roku na święta i zawsze ma też jakieś drobiazgi dla moich dzieci ) . Poza tym moje dzieci dostaną inne prezenty od dziadków, chrzestnych. Nie uważam by było to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja synowi na Mikołajki za ok 40zł (+25zł do przedszkola na paczkę, dostanie też paczkę od męża z pracy), na Gwiazdkę prezent za 80zł (to samo synowi i chrześniakowi), dostanie też jeszcze 4 prezenty od dziadków i chrzestnych, więc uważam,że wystarczy. Na prezenty dla męża i reszty rodziny wydam ok 450zł, więc łącznie na wszystko na Święta pójdzie i tak prawie 700zł... jeszcze mąż kupi coś mi i tak czy siak 1000zł na same prezenty, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka. No ja liczyłam tylko dzieci, ale policzyć dorosłych to też więcej się uzbiera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dopiero mial urodziny w listopadzie 3 a corka rok będzie miala w styczniu. Dla starszego kuoilam książkę co wypanda a co nie wypanda :D zestaw kukielek czerwony kapturek do zabawy w teatrzyk i karty czuczu po angielsku, dla małej organki wesołej malpki z fp. Na mikołajki mała dostanie kindery a maly domek z piernika do poskladania jadalny, i trochę słodyczy.w 200 zł się zamknelam za to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 12.11 a w jakim wieku jest twój syn? Co mu kupiłaś na świeta? Bo ja miałam trochę problem, mój syn ma 5lat i ma mnóstwo różnych aut, pojazdów, klocków i uważam że następny pojazd na święta to byłoby śmieszne , chociaż napewno też dostanie od reszty rodziny tego typu zabawki. Wkońcu zdecydowałam się i kupiłam brzydala z eppe. Kiedyś synowi podobał się , mam nadzieję że będzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy brzydala, córka go uwielbia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 12:18 mój syn ma 2,5 roku, na Mikołajki kupiłam organki (kocha muzykę) a na Święta ABC Smartfonik bo jest w fazie szału na alfabet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1990v
Nie widzę sensu kupowania drogich prezentów, dlatego szukam w sieci najtańszych rozwiązań. W poszukiwaniu prezentów trafiłam na stronę aliexpress24.pl i nie żałuję. Można zamówić rzeczy za pół darmo, nie ma żadnych problemów, nie ma chodzenia i tracenia czasu. Polecam Wam też zakupy internetowe. Nie wiem jak pracując na pełen etat można stracić tyle czasu co niektórzy na chodzenie i szukanie. Polecam jeszcze raz zakupy w sieci (np. tą stronę), nie wyobrażam sobie straty czasu na bieganie po sklepach etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:18 Mój w wieku 4-5 lat miał fazę na dinozaury w imaginext. W sumie dalej bardzo je lubi. Zabawki nie należą do najtańszych ale są warte swojej ceny. xxxxxxxxxxxxxxxxxx Ja też nie kupuję bardzo drogich prezentów- zwłaszcza na mikołaja. T?e z 6 grudnia to, moim zdaniem, powinny być upominki- takie przedbiegi przed świętami. Zwykle zamykam się w 20 zł- np. dla syna puzzle+ czekoladowy mikołaj a dla córy kolorowanka+lepsze kredki+mikołaj. takie drobiazgi wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje za max 100zl dla kazdego. Czyli ok 800zl idzie nam na prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam lalke z monste hihg za 60 zl dla corki , sobie kupie tylko jakies fajne kolczyki ;) i koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem można wymyślić jakiś fajny, a niedrogi prezent. Np. Gadżety wykonane specjalnie dla kogoś. :) Polecam firmę http://www.tik.com.pl/ , oni się tym zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×