Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

fejsbókowe matki polki

Polecane posty

Gość gość
A mnie bardziej od fotek dzieci irytuja foty wlasnie przygotowanego jedzenia to dopiero jest idiotyzm jakich mało.Co chwile jakies ciasto albo co gorsze danie wyglądające jak zygowiny.Powinni jeszcze wrzucać foty tegoz posilku po strawieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, co ludzie maja z tymi zdjęciami jedzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, dobry pomysł z tymi produktami trawienia, zacznę wrzucać na fb razem z opisem "Wyrafinowana kupa uformowana w stożek po polędwiczkach w sosie szparagowym delikatnie muśniętych anyżem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I opisami w stylu...silownia...teraz spie...teraz jem...nosz kurka wodna masakra jakas.Ja trz msm zdjecia dziecka jakies demoty ktore mi sie podobaja lub sa zabawne albo fajne filmiki z yt ale nosz kurde nikt normalny nie wypisuje od rana...achhh wstalam ide sie odlac...s tersz nastawilam wode na herabtke...o juz gotowa o i kanapeczki i cyk fotka kanapki :-) traaaaageediaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ciebie to obchodzi ćwoku jeden, nie podoba się to zablokuj. A nie siedzisz i wgapiasz się w czyjeś życia, a potem plotkujesz jak c**a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotka kanapki mega lans :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 11.49 wrzuca zdjęcia porannej kupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci znosze, foty jedzenia tez- pomysl na obiad, ale jak widze codziennie nowa modlitwę, podziękowanie kolejnemu "swietemu" to szlag mnie trafia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie irytuje codzienne wstawianie zdjęć dziecka, a jeszcze bardziej wpisy: " pierwsza kupa na nocniku", "dziś mam biegunkę", " jem pizzę", itp. Albo zdjęcia testu ciążowego :o. Mam też znajomą, która wstawia zdjęcia swoich hamburgerów z biedronki albo stołu z miską chipsów, ogórkami, 4 puszkami piwa i podpis "impreza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie ktoś w*****a to wyłączam obserwowanie takiej osoby. Kiedyś to nawet matka mojego chrześniaka wrzuciła foty ze mną!!! Ja u siebie na profilu mam kilka moich zdjęć a ona co chwila wrzuca małego ze mną i opisy nowa zabawka od cioci... no k************... i od razu wszyscy ludzie na świecie wiedzą wszystko, bez sensu. Ja nie lubię sobie robić zdjęć, źle się czuję przed kamerą, jestem nieśmiała, a ona sfotografowała wydrukowane zdjęcia z albumu np. z chrzcin. Chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze jest to że robią co chwila w tej samej pozie z taką samą miną zdjęcie swojego odbicia w lustrze w łazience a za nimi wiszą majtasy i ręczniki a w rogu jeszcze się pojawia szczoteczka do zębów i takie tam inne szpargały, ogólny syf i burdel w łazience. Wszystkie są niemal identyczne a wpis że Ta i Ta dodała nowe zdjęcia, jak są kurde identyczne jak poprzednie... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet się spotakałam z taką sytuacją, że chłopak popełnił samobójstwo i debilki pisały na jego profilu teksty typu "na zawsze w naszej pamięci ", "coś ty zrobił?", a dziewczyna przez którą się zabił "gdybym wcześniej przeczytała wiadomość od ciebie...". Powiedzcie mi co TO jest????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam taką znajomą która ma w profilowym zdjęcie dziecka i jako zdjęcie w tle zdjęcie drugiego dziecka. W galerii ok 200 zdjęć swoich dzieci i kilka swoich ze ślubu. Moim zdaniem to jest już wariactwo, ciekawe czy te dzieci za parę lat nie będą miały pretensji do matki że każdy ich smarek na fejsunia wrzucała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, wstawianie zdjęć bez mojej zgody. Mój szwagier i jego żona wstawili chyba z 20 zdjęć z naszego ślubu. Zdjęcia robione przez nich, amatorskie. Na niektórych robimy głupie miny, a na jednym całujemy się. Bardzo mnie to zdenerwowało :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak spadł śnieg... Fota z bałwankiem "Pierwszy snieg, nasz bałwanek" jejciu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację autorko moja znajoma jak zaszła w ciążę to wstawiła zdjęcie testu ciążowego, później regularne zdjęcie usg z opisem jeszcze tylko....(tu była liczba dbi do porodu)... i wreszcie razem!!! Bez przerwy pisała ja się czuje itd. Teraz każdego dnia wstawia zdjęcia po killka na dzień, dziecko ma już rok...o tutaj jemy śniadanko.....a tutaj obiadek.....teraz czas na kąpiel...ale nie chodzi tylko o dziecko potrafi opisywac dosłownie wszystko....romantyczny wieczór z mężem i titaj zdjęcie stołu nakrytego do kolacji, a innym razem taki opis...jakie to smutne, samotny wieczór bo mężuś w pracy paranoja nie widziałam jej z rok a czuję się jakbym z nią mieszkala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha! Niektóre jeszcze wrzucają filmy z dziećmi z których nic nie wynika. Np. dziecko się darło po swojemu (wiadomo gaguga) a ona opisała że córcia śpiewa, albo następny podobny i że się kłóci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popraw błąd w temacie. Aż oczy bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba usuwać ze znajomych,wystarczył wyłączyć obserwowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×