Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dodatkowa kasa

Polecane posty

Gość gość

Pewnie duzo z Was juz slyszalo o Qassa.pl (dawniej MoneyMillioner.pl) (chcialam napisac w watku o dodatkowej pracy ale nie moglam go znalezc, wiec pisze tutaj) Jest to strona na ktorej mozecie dorobic sobie 50zl przez jakies ok. 10 dni. Oczywiscie wszystko zalezy od Was. Najbardziej oplacalne jest polecanie innych uzytkownikow czyli rejestrowanie sie przez ich link, za kazdego nowego uzytkownika dostajemy 8zl. Zatwierdzenie jest po mniej-wiecej tygodniu, jezeli uzytkownik jest aktywny. Dodatkowy dostajemy perly (ktore potem wymieniamy na realne pieniadze) za: - robienie zakupow m.in w C&A, matras, answear, ravelo, deezee i wiele wiele innych (portal ten wpolpracuje z około 640 sklepami internetowymi) - granie w gry, bingo - otwieranie maili (kilka dziennie) Bardzo przydatny portal zarobiłam juz tam 2x50zł, przelew dostalam po kilku dniach od zlecenia wyplaty Zapraszam serdecznie mam nadzieje ze mi pomozecie i zarejestrujecie sie przez moj link polecajacy: https://www.qassa.pl/179644 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×