Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie kupujecie tonery olsztyn

Polecane posty

Gość gość

Szukam tonerów do drukarki brother najlepiej tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonerotwock
Serdecznie zapraszam na www.toneryotwock.pl ! Jesteśmy specjalistycznym dostawcą, zaopatrującym przedsiębiorstwa w materiały do urządzeń biurowych. W zakres naszych usług wchodzi również regeneracja tonerów, polegająca na starannym odnowieniu kaset czy kartridży. Dzięki temu oferowane przez nas tonery HP, jak i do drukarek innych marek mogą być znacznie tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiam tonery od tej firmy www.czarnynabialym.pl i jestem z nich bardzo zadowolona. Moja drukarka drukuje teraz bardzo wyraźnie, toner się nie rozlewa. Naprawdę super jakość za niewielkie pieniądze. W ogóle firma jest warta polecenia, zamawiałam u nich też kiedyś tusze zamienniki i też się na nich nie zawiodłam, z przesyłką nigdy nie ma problemów, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia4012
Tonery do drukarek kosztują teraz tyle co nowy sprzęt, a zamienniki często są kiepskiej jakości. Lepiej jest od razu zainwestować w drukarkę, która będzie miała tanie uzupełniacze, np. http://www.epson.pl/inktanksystem . Koszt oryginalnego pojemnika z tuszem do takiej drukarki to ok.27 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonery do drukarek Brother (i oryginalne i zamienniki) znajdziesz na www.arsa.pl Zamawiałem tam kilka razy i wysyłka zawsze była bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka231
Ja mam model L365 Epson i jestem z niego bardzo zadowolona. I jego poleca, jak najbardziej. Promocja teraz jest jeszcze lepsza niż była kiedyś. Teraz możesz zyskać aż 240zł zwrotu, 3 lata gwarancji a do tego zapas tuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugałka
w sumie to czy ma znaczenie to gdzie kupujecie zamienniki, przecież ważniejsze jest to, jakiej jakości będą to zamienniki, ja kupuję zawsze activ jety, nie zwracam uwagi na miejsce ale na producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukanioo
ja kupuje online na https://www.bestprint24.pl/ zdecydowanie sklep warty polecenia. Nie musisz się obawiać że po miesiącu nie używania tuszy ten zaschnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×