Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy można kochać dwóch mężczyzn?

Polecane posty

Gość gość

Jak to jest w kulturach poligamicznych? Kocham mojego męża, ale w głowie siedzi mi też ten drugi. Nie sądziłam, że kiedykolwiek pomyślę o zdradzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 333
mozna, ale to jest bardzo wyczerpujace emocjonalnie, jesli pojawia sie poczucie winy, zaczyna ci byc ich szkoda, bo w sumie to kazdego zdradzasz z tym drugim. napisz cos o swojej sytuacji. ja tez niestety sie w takiej znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz trzeci rok kocham dwuch. Maz tydzien po slubie wyjechal z powrotem do norwegi do pracy, mial mnie zaraz zabrac a to juz ponad trzy lata i nic sie nie zmienilo,Pewnego dnia czekalam na tranwaj po pracy nagle zatrzymal sie samochod i slysze znajomy glos zebym wsiadala, poznalam kierowce i wsiadlam na powitanie mu buzi dalam i mu powiedzialam gdzie mieszkam.Zaprosilam go na kawe, zaczelismy rozmawiac bo bardzo dawno go nie widzialam, Przed mezem to sie z nim spotykalam i w roznych pozycjach mnie posuwal, ale jakos nasze drogi sie rozeszly, nawet nie wiedzialam kiedy w lozku z nim wyladowalam w poz 69 ale dlugo w tej pozycji nie bylismy bo ja bardzo mokra sie zrobilam, I od tego czasu jak meza niema to z nim sie spotykam. Serce bije mi do obydwoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 33 mam dokładnie takie wrażenie - nie tylko męża zdradzam. Ten drugi nie jest fizycznie moim kochankiem (jeszcze!) ale stopień bliskości z nim zmierza ku temu jaki mam z mężem. Gdy jestem z mężem, szczególnie gdy się przytulamy lub kochamy pojawia mi się myśl, że teraz zdradzam tego drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można i można od tego dostać obłędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kochalam tylko jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 333
tak. mozna od tego dostac obledu. ja na szczescie biore to ogolnie na humor, ale sa takie chwile, ze czuje kompletny bezlad i beznadzieje. u nas tez bliskosc jest coraz wieksza z tym drugim, juz mozna powiedziec zostala przekroczona wstepna granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham. Każdego w inny sposób :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×