Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy istnieje coś bardziej żałosnego niż internetowe związki?

Polecane posty

Kiedyś miałam takiego znajomego, który "miał dziewczyne". Polegało to na tym, ze rozmawiał z jakąs dziewczyna z drugiego końca Polski na Gadu Gadu i nigdy jej nie widział na żywo :D A wszedzie sie obnosił z miłoscią do niej, opisy na gg w stylu "kc skarbie :* " :D Czy istnieje coś bardziej żałosnego, niż takie coś? :) dla mnie nawet słowo "przyjaźń" dużo znaczy, w życiu by mi nie przyszło do glowy, by nazwać przyjacielem osobe której nigdy nie widziałam na oczy :D A co dopiero "związek" haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile ten Twój znajomy miał lat ? 13 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez my powaznie odpisujemy , ja na przyklad pisze z kolezanka od 1,5 roku mimo ze sie nie widzielismy i nie mamy zamiaru zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam znajomosc od ponad 10 lat polegajaca na pisaniu i dzwonieniu, nigdy sie nie widzielismy, fotki wymienialismy jedynie. Nazywanie czegos podobnego miloscia to glupota albo choroba psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze piszesz poważnie, przecież nie zaprzeczam temu :P nie potrafiłabym w ten sposób zbudować relacji z jakimkolwiek człowiekiem. Może jestem staroświecka, ale wole tradycyjne kontakty międzyludzkie, nawet mimo mojej aspołeczności :P a o czym rozmawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaż znam przypadek : znajoma pomyliła numer poznała w ten sposób chłopaka, pisała z nim jakieś 3 lata aż w końcu spotkali się w realu, dzisiaj po kilku latach są małżeństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbereznik, skąd go znasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogadajcie sobie nic to nie zmieni w waszym życiu ,zakochania internetowe i potem małżeństwa są dla specyficznych osób ,nie dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×