Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Gość PozytywnaAnonimka
Mało i nie mało - 22 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytywna tu gówniaro:P...pewnie,że jeszcze masz czas na dzieci a jak się nasłuchasz od "wapniaczek"o nich to jeszcze odejdzie Ci ochota na nie:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnaAnonimka
wiedziałam, że taka będzie reakcja :-D. Nie no na temat dzieciaków to ja już i tak mam wyrobione zdanie, jakoś wolę pracę od pieluszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynka też taka młoda, fajnie było mieć 20 lat :) Tarantulko ja się zalewam herbatami z imbirem, cytryną i miodem muszę się jakoś ogarnąć z chorobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnaAnonimka
gugajna też sobie chwalę ten wiek hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga a ja sobie kupiłam herbatkę big-activ o smaku tiramisu:P namiastka słodyczy a ma tylko 8 kcal;-)... Guga jeszcze raz zdrówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnaAnonimka
Dziewczyny, a tak w ogóle to co wcinacie zazwyczaj na śniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga trzymam kciuki żeby synuś się zlitował :P tarantulka ja popijam kawkę ale coś mnie znowu żołądek boli i to chyba od tabletek na te moje biedne plecy anonimka ja to lubię owsiankę najbardziej jeść na śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnaAnonimka
To witam w klubie. Ja mieszam płatki owsiane z otrębami żytnimi dodaje orzechy jakieś i borówkę albo mandarynkę, jogurcik i miód, jak wymieniałam to aż się głodna zrobiłam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnaAnonimka
Lena, a co Ci dolega w plecy, że aż musisz tabletki łykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz panowie będą mi wpuszczać kamerę w kanalizę nawet film mam dostać LOL g*******e kino się zapowiada hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zapalenie :) kolejny urok posiadania dzieci :D guga poznasz swój dom dogłębnie :P ja dzisiaj jadę na kontrolne usg bioderek z młodym a mój mąż wystał choinkę w akcji RMF :) jeden wydatek mniej przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oskarowy będzie na pewno :P tylko gówniana obsada :D! słyszałam o akcji choinka w Gdyni wczoraj w radio fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka Ty szczęściaro;-)choineczka świeża,pachnąca...już czuję święta:)... Guga;-)uśmiałam się i prośba,skoro ma być to Oskar to wrzuć nam na pocztę to pozazdrościmy Ci filmu:P... Laseczki co Wy na kawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z domu :D Asmanko tak, koniec szkoleń na ten rok:) x Lenka masz przerąbane z tymi choróbskami. x Przeczytałam was po łebkach, przyznaję się, nie chce mi się już nic... Dostałam piękny kubek na zakończenie szkolenia od grupy i rysunek z dedykacja w antyramie! Hurra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nie ma jak w domu, co? X Mnie drugi dzien zoladek boli i mialam niezla przygode :-( z tym zwiazana. X Guga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana jaką przygodę? ja po usg-na szczęście z Szymem ok :) zwiększona dawka wit D pomogła :) Tarantulka ja mam zapalenie korzonków i coś tam jeszcze pewnie :) muszę się za to zabrać jak dojdę z dzieciakami do ładu :) guga taki film to żadnego montażu nie potrzebuje -akcja wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka bylam w samochodzie i czekalam na Ize pod szkola. Nagle brzuch mnie zaczal bolec do tego stopnia, ze zaczelam w torbie szukac pieluch.Filipa:-D. Ledwo do domu dojechalam, lamiac wszystkie dozwolone przepisy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Czytam Was głównie na telefonie, muszę odpocząć od kompa, nadal mam lekkie głowy bóle od szyi i noszę kołnierz :( Dietka bez wpadek :) Dziś znów zrobiłam ciacho owsiane, trochę za dużo go zjadłam :P x Widzę już spory spadek z brzucha więc też na święta będę się pilnować żeby nie zmarnować tego co się udało zrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dziś troszkę lepiej, tzn choróbsko się rozwinęło i nie czuję już tego osłabienia a normalne objawy :P katar, gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga dużo zdrówka :) cześć dziewczyny :) ja też się czuję osłabiona przez @ mam generalnie bardzo ciężką tym razem :( Kasia dobrze, że już lepiej się czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×