Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Wróciłam po 17 i jestem padnięta. I nie jadłam od 8, dopiero teraz obiad.. Później sie odezwe tylko troche sie ogarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Zakupy mnie męczą, zdecydowanie.. Ludzi wszędzie mnóstwo.. Ale prezenty kupione poza mamą i jednym bratankiem.. Na urodzinach dzis tylko kawa, tortu odmówiłam bez żalu. Dzieciaki sie wyszlały, fajnie w sumie Poza tym przedłużyłam umowe na komórke i nareszcie mam nowy, działający telefon!! (bede mogła do was pisać z pracy ;) ) Stary kochany LG zepsuł sie w lutym i nie uznano mi gwarancji wiec od tamtej pory używałam różnych staroci.. Ale nareszcie męka sie skończyla, taki mały prezencik świąteczny dla mnie :) Asmanko ciucha nie kupiłam. Byłam tak wymordowana innymi zakupami że juz mi sie nie chciało chodzić po ciuchowych sklepach..moze jeszcze znajde czas do swiąt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia bez rewelacji. Podcielam tylko i sporo mi wycieniowala. Jutro naloze farbe i moga byc swieta:-D Musze sie przyznac, zjadlam jednego pierniczka. Jak zakladalam tasiemki na cukierki(m.in.orzechowe michalki-uwielbiam)myslalam, ze polegne i zjem wszystko. X Guga baw sie dobrze. X Lenka i jak rzęsy?upiekas ciasta. X Karola ciągle siedzisz w kuchni z nosem w przyprawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo babski super wróciłam po 23 ciej opita tak wodą, że wstawałam 3x Eulalia wiem, że to wypadek przy pracy, ale nigdy nie rób takich przerw bo skutki mogą być opłakane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Guga wiem, juz koło 21 zaczełam byc głodna ale było za późno na jedzenie.. Wyszło mi wczoraj tylko 1220 kcal przez cały dzien.. U mnie dzis cała trójka siedzi od rana przed tv bo kupiliśmy wczoraj Laurze obiecanego XBoxa na urodziny i rozkminiają o co chodzi :) Póki co tata gra a dziec***atrzą. Ciekawe komu ten prezent... ;) Lena zapomniałam napisać- Szymek cudny!! Asmanko fajne zdjęcia Filipa z siostrą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) My byliśmy na małych zakupach, teraz będę kończyć sprzątanie kuchni. Eulalia, rozumiem Twojego męża, konsola potrafi zająć na dłuuugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokój na forum, chyba wszyscy juz dopinają przygotowania świąteczne na ost. guzik :) Ja dzis znów na zakupach, w supermarkecie mnóstwo ludzi 😠 Ale mam prezent dla bratanka i 2 dodatkowe prezenty mi doszły (w sobote po świętach mamy gości z dziećmi ) A wam jak mija niedziela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zakupy gonią zakupy i na szczęście nie ma tłumów dziś upiekłyśmy ciasteczka z Iglakiem jutro odbieramy Ojczyma z żonką i będą u nas do 5 go 29.06 idziemy na wesele mojej psiapsióły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja nic nie przygotowywałam. X Guga ja tez mam dwa sluby w przyszlym roku, ale bez wesel. Olek będzie malusi jeszcze wtedy. X Eulalia i Wy tak kazdemu te prezenty robicie?ludu to ile kasy na to wydajecie:-P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia jaka macie odleglosc od telewizora do siebie? Pytam, bo sama bym chciala kupic sobie ta zabawkw, ale wydaje mi sie, ze jednak mamy za malo miejsca. Ciotka jak Ty bedziesz tak chudla to do wiosny moze bedzie 7 z przodu. X Karolcia gdzie sie zapodzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Asmanko prezenty robimy dzieciom, i mamie. .Sobie nawzajem z Danielem kupujemy ustalone rzeczy, bez niespodzianek: ) A kasa idzie, to fakt. .. Co do konsoli to odległość od tv powinna byc 1,8m do 3 m. U nas jest ok 4 m.od tv do kanapy Zobaczymy czy szybko sie ogarne dietowo po swietach.. 4 dni będę bez rozpiski, od niedzieli znów bede liczyc ..Nawet nie marze o 7 z przodu. .ciesze sie ze spada i niech to trwa jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodaj do tego moim skromnym zdaniem wodę, picie jej jak NAJWIĘCEJ. Najlepiej taką która ma małą zawartość sodu. Ja w ramach oszczędności i ogólnie dobrej jakości zainwestowałam w jonizator http://jonizatory.eu/wszystko-o-wodzie/. Dla mnie to spoko opcja odkręcić kran i pić zdrową wodę do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja Asmanko wiem, że będzie mały, ale jakoś to ogarniemy, pojedziemy z opiekunką (moją Sis) Ja mam xboxa i ok 2-3m od tv super zabawka, rozgryźcie Eulalio dołączone dema zobaczysz ile ruchu jest przy niektórych grach :D ja osobiście bardzo lubię xboxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) katarzynka trzymamy kciuki :) na pewno będziesz rewelacyjna jak zawsze:D my też mamy xboksa i chyba czas go trochę odkurzyć :) u mnie w tym roku są same imprezy- chyba zacznę się ważyć od lutego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynko powodzenia Lenka dobre :D ale jak chcesz do lutego czekać to będzie mi miło :P moja Sis tak zapierdziela, że w lutym będzie miała koło 100 :D jak Wasze zdrowie? ja już, prawie, prawie, Iga na szczęście ok i jest w przedszkolu niestety Sabina w nocy dostała gorączki więc u nas nadal wirusowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzis mam na 10.30 takze jeszcze chwile w domu. Zaraz wioze dzieci do mamy.. Szymek ma zapalenie krtani i jest na antybiotyku :O Laura zasmarkana i kaszlająca, ja zasmarkana :( Oby nam minęło do świąt.. Ja mam w maju wesele i komunie bratanka.. Miłego dnia! Katarzynko powodzenia na prezentacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas już lepiej, chociaż Mika też na antybiotyku :) więc mam nadzieję, że święta miną spokojnie, zwłaszcza, że dziewczyny nie chodzą do przedszkola , więc nie będą się zarażać :) to guga zaczynamy się ważyć od lutego -:) 14 rozumiem, że jest 100% zaklepany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7602
Dzień Dobry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×