Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Gość MalaGonia34
Dziewczyny najlepsza dieta jaką kiedykolwiek stosowałam - http://odu.pl/6gfu Polecam jeśli chcecie szybko schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja od rana byłam u mamy :) zaraz się biorę za robienie ciast :) mąż oczywiście jak mnie nie było palcem nie ruszył tarantula to masz dużą pomoc od teściów :) zazdroszczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam, że uwielbiam jeździć do moich rodziców - zawsze tak jakoś naładuje się energią :) mam na prawdę fajnych staruszków , zero nadęcia , za to dużo luzu i śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Lenka, zazdroszczę rodziców :) co do mojego to pomógł mi bardzo w przeciwieństwie do Sis, która choruje jak facet :O nic mi nie pomogła umiera tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze guga , to trochę słabo w twoim stanie :( jak patrzę na moich rodziców to tym bardziej nie rozumiem teściów - w moim domu nigdy nie było nienawiści , bardzo podziwiam, że moi staruszkowie do wszystkiego potrafią podejść z dystansem :) mam nadzieję, że ja też kiedyś będę tak potrafiła :) guga to jest kolejny ogromny plus , że o siebie zawalczyłaś :) o swoją wagę i zdrowie -zobaczysz twoje dzieciaki będą miały w tobie takie samo wsparcie jak ja mam w moich rodzicach :) ty jesteś taki charakter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzątałam trochę, więc przyszedł czas na manicure. Zrobiłam też zakupy i mam już wszystko na zaplanowane sałatki - postanowiłam zamiast śledziowej zrobić brokułową, no i oczywiście klasyczną jarzynową. Tarantula, jestem jestem :) Lubię często tu zaglądać. Lenka, fajnie, że wyjazdy do rodziców tak na Ciebie działają :) Niektórzy potrafią podnieść ciśnienie i czasami brakuje takiego odstresowania... Guga, myślałam, że kobiety nawet podczas choroby są wielozadaniowe. Ale cóż, wyjątki potwierdzają regułę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak widać nie każdy zawiodłam się trochę na Sis bo ja na pewno bym nie odpuściła.... Lenka dziękuję za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo laseczki. U mnie wszystko zrobione, prezenty popakowane. Jutro wypoczynek i na 16 do tesciow. Za dwa dni pakowanie a za 3 wyjazd. Moj maz te mi bardzo pomógł wiec chwała mu za to:-D X Eulalia udalo sie jakis ciuszek kupić? Jakiez Ty slodkosci pysznosci upieklas. Dziękuję za życzenia. Jak zdrowie dzieciakow?lepiej? X Guga czemu nie powiedzialas Sis by Ci pomogła? Tym bardZiej powinna Ci pomoc skoro Ty juz jedna noga na porodowce. Dobrze, ze chociaz mąż sie spisal na medal. X Katrzynko a ja sie nie moge doczekać cos wymyśliła dla Radka na prezent;-)x X Tarantulko wynudzilas sie kochana dzisiaj bez nas. X Lenka to swietnie, ze akumulatory podladowalas,vprzyda Ci się to na najblizsze dni. X Kate nie ładnie:-( X Kasiunia maleństwo Nasze pichcenie zakończone X Młody śpi teraz kąpiel, cydr i relaks. X Dziewczyny gdybym nie miala jutro okazji to wszystkim Wam i każdej z osobna życzę spokojnych, radosnych,rodzinnych Świąt. X Ja narazie slodkiego nie tknelam mimo, iż tesciowa dala 4 zawijaki makowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Nic nie kupiłam sobie :( Jak zwykle obkupiłam tylko męza i dzieci.. Ech.. Dziwnie mi bedzie nie liczyc kcal przez 3 dni, zwłaszca ze bede przed @ :O Ide zmyć farbe z włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, Wesołych, zdrowych i rodzinnych Świat Wam życzę :) I żeby waga nie wzrosła po świętach :D x Ja dopiero skończyło, jeszcze jutro muszę posprzątać... Zrobiłam paszteciki, ciasta, sałatki i ręka mi odpadnie za chwilę... A jeszcze brwi muszę sobie wyregulować, nie zdążyłam się zapisać do kosmetyczki i henny nie zrobiłam, buu! Jutro jeszcze pazury pomaluję :) x Oj,podjadałam dziś przy gotowaniu :O x Buziaki dla Was, postaram się odezwać w święta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze musze polewe wylać na piernik i pościel czystą założyć, i popakować prezenty... Jestem jutro w pracy od 6 do 8, mamy dyżury po 2 godziny .. Póżniej jade na cmentarz i do domu sie szykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate36
Dziewczyny przepraszam za nie pisanie,jakoś tak wyszło, później sprzątanie itd, zaległości w czytaniu. Obiecuje nadrobić wszystko po świętach. U nas Wigilia, przychodzi moja mama i teściowa. Dobrze ze mąż mi dużo pomógł bo bym się nie wyrobila, zrobił sałatki, upiekł ciasta itd. Życzę wam zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt, mam nadzieję dietetycznych i ze śniegiem. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate36
Mi też już ręce opadają O) Tez biorę się za pakowanie prezentów Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam dziewczyny Radosnych, Rodzinnych Świąt! ! Odpoczynku od codzienności, pysznosci na stole, wymarzonych prezentow pod choinką oraz pieknej atmosfery w ten wyjątkowy czas Świętowanie czas zacząć !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja również życzę wam wesołych, spokojnych świąt:) aby każdej z nas waga chociaż pokazała tyle samo co przed świętami :D ja się biorę dalej za ciasta , prezenty mam jeszcze nie popakowane więc sporo roboty mam przed sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko Sis leżała jak dętka, rano obrała mi włoszczyznę i powiedziała, że nie da rady juz nic więcej i poszła spać....nie było miło, dogadałam jej, ona mi itd potem pojechaliśmy z Tomim na ostatnie zakupy a Sis poszła do lekarza- angina ropna :O po antybiotyku pod wieczór mi troszkę pomogła dziś na pewno już mi pomoże xx Kate mam nadzieję, że nadrobisz i wrócisz na dobre! Pernille i Szallona też! Dziewczynki też Wam życzę:zdrowych i spokojnych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatrixx
Kochane moje życzę Wam zdrowych i pogodnych Swiat oraz szczęśliwego Nowego Roku 2015! X Bawię sie swietnie, odpoczywam i ciesze bliskimi :) Odezwę sie po powrocie :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodne?? :) Pościcie dzis zupełnie do kolacji czy nie ? Ja zjadłam kilka koreczków śledziowych rano.. poza tym nic Zostało wysuszyć głowe, dzieci troche nakarmić (bo moje niejadki nie znajdą nic dla siebie na wigilijnym stole) i można sie szykować.. Jedziemy do brata na 16, a wcześniej po mame.. Deszcz leje i jest ok. 6 st. ..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga zawsze tak miałaś czy tylko ze względu na ciąże?? U mnie w domu nie jadło sie nic aż do kolacji.. Chyba ze jakis śledzik jak kogoś głod przyciśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też tak zawsze było post a potem rzut na stół :O odkąd zaczęłam zmieniać odżywianie to odeszliśmy od tego chyba z 3-4 lata jemy "normalnie" w odstępach kilku godzinnych u nas z tradycji zostało tylko, że nadal w wigilię nie jemy mięsa, ciast i nie pijemy alkoholu, jak ktoś musi to po pasterce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po i w lozku;-) X Jak bylam dzieckiem to zawsze na sniadanie byly pyszne bułki drozdzowe pieczone przez babcie i kakao. Pozniej sledzik i wigilia. Ja grzecznie, 4 pierogi ruskie, lyzla kapusty z grzybami, dwa kawalki karpia-bez panierki, troszke zupy grzybowej i skusilam sie na 3 michalki, nie smakowaly mi bleee. Podrzeje sobie zaraz barszczyku. X Dzieci z prezentow zadowolone, mlody tylko lobuz. Kupilismy mu jego ulubionego Gummy Beara , którego uwielbia a jego sie boi. X Jak tam sie czujecie? X Moja teściowa do mnie z tekstem-Ty to jestes szczupla, ale noge to Ty masz pokazna. X Dowiedzielismy sie, ze w sierpniu 13 a pozniej 20 2016 czekaja nas dwa wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez juz po.. troche najedzona Laura układa Lego, Szymek z Danielem budują tor dla samochodu- ja sie relaksuje :) U nas tez dzieci zadowolone z prezentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu wyglądasz super! Iza jaka duża z Filipem na ręku... A ja nie zrobiłam..robiłam dzieciom a zapozować zapomniałam.. jeszcze w sumie jest kilka dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×