Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mormiko

Prosze poradźcie mi coś

Polecane posty

Zaczynam już wariować. Ostatnią miesiączkę miałam 14.10, jest możliwość że zaszłam w ciąże, ale zrobiłam dwa testy - negatywne. Poszłam do ginekologa, zrobiła mi usg powiedziała że mam powiększoną macice, ale nie wspomniała nic o ciąży, stwierdziła że okresu nie mam za pewne przez torbiel, dała mi leki na wywołanie, biore je tydzień i dalej nic. Dodam też pare dni było mi nie dobrze. Boje się że ta powiększona macica jest z powodu ciąży, a torbiel zrobił się czynnościowy jak u niektórych kobiet w I trymestrze. Czy dwa testy mogły się mylić? Robiłam je ok. tydzień po terminie spodziewanej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie leki bierzesz? luteine? duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś w ciąży, weź na wywołanie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macica jest również powiększona z powodu zbliżającej się miesiączki, skoro pojawiła się torbiel, to zapewne z pęcherzyka który nie pękł, a tym samym nie doszło do owulacji, miesiączka pojawi sie po odstawieniu leków- jakieś 3-7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedziała że macica jest duża, tylko że ogólnie jest za duża jak dla kobiety w moim wieku. Mam 20 lat. a wczesniej żaden gin tego nie mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiączka przyjdzie po skończeniu duphastonu nigdy w trakcie brania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak w ogóle to ile Ty go jeszcze brać będziesz? bo na wywołanie to bierze się przez 5 dni po 2 tabletki i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno mam wziąć całe opakowanie, dwie tabletki dziennie, to wychodzi 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne, tak to się bierze po owulacji przy niedomodze progesteronu, kiedy kobieta stara się o dziecko, no w każdym razie dopóki nie przestaniesz brac leku, to nie dostaniesz miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, lekarka mi tak powiedział, to teraz nie wiem czy brac całe opakowanie czy odstawić :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×