Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

co pomogło Wam zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość gość

Proszę o pomoc - co pomogło Wam zajść w ciążę? Jestem zdrowa, mąż też, a póki co maleństwa brak. Już trochę się podłamałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwrócenie uwagi - zaszłam w cyklu, kiedy wcale o tym nie myślałam i nie miałam żadnej nadziei, po 3,5 roku starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luz ;). jak długo to u ciebie trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 miesięcy. Do gościa, który radzi seks to wiadomo :) ale jak często, co drugi dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym radziła co drugi dzień, ale też bez fanatyzmy, nie blokujecie się, jak macie ochotę i codziennie ;) 10 miesięcy, to obiektywnie jest jest długo, bo wiesz to nie jest takie proste..ale rozumiem że już ci się dłuży...masz regularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*obiektywnie nie jest długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkohol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie seks byl codziennie nawet kilka razy. Maz sciagnal mnie do siebie za granice i oboje bylismy spragnieni siebie wiec szalelismy jak malolaci, przez pierwsze 3 miesiace za bardzo mi zalezalo i nic. w czwartym odpuscilam i 2 dni po spodziewanym okresie dwie kreseczki :) Wiec ja polecam przede wszystkim wyluzowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaszłam w 11 cyklu niezabezpieczania się, bo nie powiem że co miesiąc były ostre starania...szok totalny to dla mnie był, że tak długo, idealne cykle miałam, itp, już zaczynałam myśleć że może mąż ma jakiś problem ;)... z perspektywy czasu jestem niemal pewna, że pojawiła się w pewnym momencie tzw. blokada psychiczna, zaszłam w końcu na wakacjach, gdzie nie było po prostu czasu na myślenie o ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie dziwne wrażenie jest jak czujesz owulację, jest seks tuż przed, w trakcie, po, no niby idealnie...a ciąży nie ma miesiącami :O. ale pamiętaj że stres wpływa też na hormony, które świrują i blokują zajście w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cykle mam 28-32 dniowe więc w miarę regularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zajsc w ciaze zawsze pomagalo to ze nigdy nie myslalam zeby zajsc w ciaze no i poprostu zachodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak radzicie, kochać się co drugi dzień czy tylko wtedy kiedy mamy ochotę? Słyszałam, że codziennie to złe rozwiązanie, bo nasienie jest wtedy słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaSz

Mnie pomógł Ovarin warto brać ten suplement starając się o dziecko. Zawiera kwas foliowy, witaminy no ale też pomaga wyregulować hormony w organiźmie http://ovarin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też brałam własnie Ovarin, pomógł i mnie. na prawde dobry suplement. Wyregulował mi gospodarke hormonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze nie mi, ale moja znajoma uzywala prefert zel wspomagajacy poczecie, do tego z partnerem zaczeli sie lepiej odzywiac, wiecej sie ruszac i przede wszystkim nie naciskali na siebie i w tym momencie maja juz dwojke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×