Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamczitka

16 tydzień wymioty nitki krwi, żółć, ból pleców

Polecane posty

Proszę pomożcie :-( wczoraj nic takiego nie jadłam :-( kanapki mandarynke, w nocy zbudzil mnie ból pleców :-( myślałam, że ze złego spania :-( rano zbudzilam się jak z krzyża zdjęta, bardzo obolala :-( kilka minut w pionie i wymioty nawet na chwilę mi to pomogło ale później było gorzej spałam dwie godziny, zbudzilam się ból pleców, ból w nadbrzuszu jakby ból dołu żołądka, ból głowy :-( dodam, że biorę luteine dopochwowo mam po niej słabsze trawienie i w pierwszej ciąży miałam cholestaze ciążowa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te nitki krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam siły się podnieść :-( nie chce jechać do szpitala! Nie miałam wymiotów w ciąży, tylko mdłości...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co czekać. Do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitki były na samym końcu jak juz żywcem nie miałam wody w żołądku i żółci...tak jakby szarpnelo i może jakieś naczynko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 1 ciąży z takimi objawami nie raz jechałam do szpitala, odsyłali mnie do domu :-( mówiąc ze to norma..na początku. Dopiero po 30 tygodniu zaczęli to poważnie traktować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieraj się do szpitala ale już!!! po co masz się martwić? przynajmniej Cie zbadaja, zobaczą co u dzidzusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×