Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zamiast piersi mam dwa zalosnie zwisajace worki

Polecane posty

Daj spokój:) Nie patrz na życie,seks,miłość przez pryzmat piersi.To tylko dodatek ,który zmienia się z upływem czasu:) "faceci są wymagający i chcą ładnego ciała" Nie wszyscy wierz mi.Zresztą co Ci po facecie dla którego liczy się tylko to,czy masz ładny biust i tyłek:OJa bym takiego nie chciała:)Prawdziwy mężczyzna to taki,który pokocha Cię taką jaką jesteś z całym "inwentarzem" Uroda przemija zawsze:) Tekst osoby z 18.39 jest najbardziej żałosny.Pomyśl,że Twoja mama też wykarmiła Cię własną piersią,a być może ciąża nadłozyła Jej tych kilkanaście kg więcej....a jednak wydała Cię na swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega 75
Wy kobiety jestescie tak wymagające tylko w stosunku do siebie czy do mężczyzn też? Ja wiekszość tych wad i co za tym idzie tragedii życiowych wcale bym nie zauważył gdyby nie to że ciągle o nich mówicie. Cellulit, rozstępy, piersi za małe, za duże przecież to nie ma znaczenia. Jeśli nawet ominie cię kilku głupich facetów to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjj
Mam 43 lata,rozmiar F i nie wiszą wcale,wygląda na to,ze mam szczęście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to zawsze stwarzacie sobie problemy tam gdzie ich nie ma.Jakoś chodząc systematycznie na saunę tego nie zauważyłem aby któraś kobieta miała dwa żałośnie zwisające worki zamiast ślicznych i jędrnych piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te z wiszacymi na saune nie chodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma kompleksy ja też ale czy nie wystarczy że się spotka jedną osobę która nas pokocha takimi jakimi jesteśmy? Nie musimy się podobać całemu światu tym bardziej że twojego problemu nie widzą wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.. Jestem facetem i te piersi wcale tak żle nie wyglądają jak dla mnie mają swój urok i są seksowne. Ja jako facet nie zwracam aż tak uwagi na wielkość i wygląd piersi u kobiety wszystkie mają swój urok i małe i duże i średnie. A poza tym kobieta liczy się jak dla mnie jako całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka mi to samo powiedziała, a jak namówiłem ją aby się wybrała za mną na saunę to okazało się że ma śliczne i kształtne piersi i wcale nie zwisają tylko są nawet jędrne i całkiem spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi masuje mąż piersi i mam jędrne.Tak zalecil na ginekolog podczas badań u ginekologa bo zawsze przy nich uczestniczy mąż nawet pochwy mam do tego prawo by był przy nas.Takie masowanie pomaga uniknąć raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzac do sauny jeszcze nie widziałem żeby jakaś kobieta miała coś nie tak ze swoimi piersiami.Takich worków zwisajacych jeszcze nigdy nie widziałem więc pewnie jak zwykle przesadzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho, psycholka od badań w obecności męża znów się uaktywniła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi masuje mąż piersi i mam jędrne.Tak zalecil na ginekolog podczas badań u ginekologa bo zawsze przy nich uczestniczy mąż nawet pochwy mam do tego prawo by był przy nas. x Przy was? Czyli tobie i twoich piersiach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×