Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

THRASH TILL DEATH!!!!

Polecane posty

" Znasz parę zespołów thrashmetalowych," troche więcej niż pare, bo cały czas poszerzam swoje horyzonty o nowe zespoły. Np. teraz słucham Chakal, moje wczorajsze odkrycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak na absolutnym marginesie - to ty jesteś tym thrasherem z tematu o gotkach i z innych, niegdyś wyzywającym mnie od żałosnych gimbusiar? :P" Tak, z tą różnicą, że głównie słucham szwedzkiego Death i War Metalu. Po prostu irytowało mnie to, co pisałaś i że myliłaś mnie z 5 lat młodszym ode mnie słynnym typem z forumowiska.;) "Coś dla ciebie: https://www.youtube.com/watch?v=l2uago4f0Cw " O! Stary dobry Manowar z Rossem The Bossem.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty bzdury piszesz, dałabyś już spokój, bo tylko wstyd fanom gatunku przynosisz... Już to kiedyś pisałem - zupełnie serio mam ochotę Cię namierzyć, wystarczyłoby rozesłać linki z Twoimi wypocinami do znajomych z Krakowa, na pewno ktoś Cię skojarzy i byłabyś spalona. Tylko dlatego tego nie zrobię, bo wstyd się przyznać, że czytuję kafeterię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem zafascynowana trashem . słucham mongolskiego trash-metalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całokształt Twojej twórczości jest jedną, wielką bzdurą. Głównie te brednie typu ""co wy możecie wiedzieć o metalu" czy wklejanie zdjęć jakiś ludzi na koncercie i pisanie kretynizmów w stylu "widzicie, tak wyglądają metale" czy coś w ten deseń. Kurcze, jakbyś moją fotkę wkleiła to nie ręczę za siebie... Słuchaj sobie metalu, ale przestań się nim tak niezdrowo podniecać i nie traktuj z góry ludzi, którzy słuchają innej muzyki. Takie zachowania były akceptowane w wieku 16 lat, kiedy bycie "pozerem" było najgorszą obelgą a nieznajomość dyskografii zespołów powodowała wykluczenie z towarzystwa :D Na szczęście dorośliśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, to Ty jesteś tym gościem co jechał po gotkach wstawiając zdjęcia jakieś brzydkiej niuni w skórzanej spódniczce i szpilkach twierdząc, że tylko metalówy są seksy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×