Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królikke nastroszone

co myślicie o tych goglach?

Polecane posty

Gość gość
Riddick miał lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogie. ja w śmietnikach często widuję podobne, ale zostawiam, bo osobiście nie widzę dla tego rodzaju akcesorium zastosowania. wyjdź na miasto i poszukaj, może trafi ci się coś za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królikke nastroszone
wygląd jest sprawą drugorzędną, chociaż mi się podobają. bardziej skupiłam się na ich właściwościach. uważam, że lepiej zainwestować w dobry sprzęt na lata niż wymieniać co drugi sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królikke nastroszone
będę wdzięczna jeśli polecicie coś godnego uwagi. jeszcze się nie zdecydowałam w 100%:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chińczykke manualne
u nas badzio dobra sprzenta. my produkowac badzio wytrzymala gogla a wy myslec ze to nie my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha leże. To było dobre chińczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakichś specjalnych właściwości tych gogli tam nie widzę :) w sumie jak większości modeli gogli ale jak to mówią jedni lubią zapach fiołków a drudzy jak im śmierdzą nogi :p Mi się podobają gogle sferyczne :classic_cool: mam takie coś ... http://supersklep.pl/i184721-gogle-dragon-apxs-aqua-heather-smoke-gold-ionyellow-blue-ion Ale ja lubię kupować nowy sprzęt co 2-3 lata bo szybko sie nudze moimi zabawkami , więc nie inwestuję dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królikke nastroszone
Airbrake zbierają dużo pozytywnych opinii no i mają wymienne szkła, co mi się bardzo podoba:classic_cool: a cena nie gra dla mnie większej roli.. w sumie to mam jeszcze czas żeby poszukać czegoś innego, ale mi się za bardzo nie chce:classic_cool: gdzie zazwyczaj jeździsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×