Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

13 letni syn zostanie ojcem, jestem załamana

Polecane posty

Gość gość
bez przesady w tych czasach to już praktycznie norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dzisiejszych czasach to juz w sumie norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tek, to jest dno rodzic w takim wieku. 13- latka to jest dziecko- dzieci rodza dzieci- chore! Znam dziewczyne ktora rodzila w wieku 14 lat- to jej rozpieprzylo organizm- niech to dziecko usunie ten problem na boga! Glupota w takim wieku nie jest nawet jej wina- jest wina rodzicow i systemu- nie niszczcie jej zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam dziewczynę która urodziła dziecko w wieku 13 lat jej facet siedział przez to w pierdlu bo miał 20 lat ale nie wiedział że ona ma 13 mimo to że siedział nadal są razem dziecko już chodzi do gimnazjum. Znam też chłopaka który w wieku 18 lat miał już trzech synów a jego obecna żona niespełna rok starsza. Mimo to skończyli studia. I nie było tam żadnej patologi tylko że teraz zamiast być przeciętnymi 26 latkami oni są poważnymi rodzicami 3 dorastających synów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa..norma. Zaraz ktos napisze ze wlasciwie to nawet pozno zaczeli, jak na "dzisiejsze czasy". A w rzeczywistosci srednia wieku rodzacych pierwsze dziecko rosnie z roku na rok. Teraz to chyba z 28 lat. Wiec tym bardziej obciach i patologia a najprawdopodobniej prowo (miejmy nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dangeraus PATOLA TAKA SAMA JAK TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna patologia tak się po prostu dzieje niezaleznie kim są rodzice, hormony chemia w jedzeniu zatruta atmosfera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej sasiadki syn tez zostal ojcem w wieku 13 lat,dziewczyna jest od niego 2 lata starsza,obie rodziny zaangazowaly sie w wychowanie tego malucha,bardzo czesto widuje ta dziewczyne z wozkiem u mojej sasiadki,teraz dziecko ma juz ponad 2 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gadasz jak potluczona,dla Ciebie najprosciej pewnie jest isc sie wyskrobac i po klopocie prawda? A widzisz nie kazda dziewczyna tak latwo pozbywa sie problemu,niektore jednak w pelni biora odpowiedzialnosc za swoje czyny.Sama jestem mama bardzo mlodej mamy wiec przestan chrzanic! Jeszcze nie wiesz co twoje dzieci odwala w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, oczywiście że lepiej było iść i dostać zastrzyk na wywołanie menstruacji od razu po tym jak okres zaczął się spóźniać. Żadna trauma, to tylko komórka jajowa z plemnikiem. Wydalasz taka samą bez plemnika, bądz tez z plemnikiem ale nie zagnieżdzoną z każdym okresem i nie płaczesz nad tym. Pozwalałaś córce się puszczać bez zapewnienia antykoncepcji a potem zmusiłaś ją do rodzenia w takim wieku. To dopiero trauma! Sorry ale nie masz prawa robić z siebie bohaterki i świętej bo nie dałaś wyskrobać. I nie zwalaj na chemie w jedzeniu. Ciaza w wieku 13 lat to wina rodzicow, dzieciom z normalnych domow gdzie są normalne zajecia nie przyjdzie nawet do glowy zeby dawac dópska w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciaza w wieku 13 lat to wina rodzicow, dzieciom z normalnych domow gdzie są normalne zajecia nie przyjdzie nawet do glowy zeby dawac dópska w tym wieku. Jak ty malo wiesz o zyciu.Tylko tyle mam ci do powiedzenia. A tak na marginesie,w ciaze nie zachodza puszczalskie dziewczyny,a wiesz dlaczego? Bo te wiedza co z czym i jak sie je,w mlodym wieku w ciaze zachodza przewaznie dziewczyny niedoswiadczone zupelnie.No ale w ocenianiu innych widze,ze dobra jestes. I jeszcze jedno sprawdz dokladnie jak sie pisze slowo "d u p s k o"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinkama
ja zaszlam majac 18 ale 13 to stanowczo za wczesnie jednak stalo sie wiec trzeba sobie poradzic z sytuacja mysle ze bedzie wszystko dobrze, latwo nie musi byc ale trzeba okazac im jakies wsparcie bo sama wiem ze rozne rzeczy moga przyjsc do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×