Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia200

ktory sposob wybrac na podniecenie mezczyzny?

Polecane posty

Hej kobietki, chciałam zadać wam pytanie, jak według was podniecić mojego faceta? nie mam z tym problemu, zawsze bez problemu go podniecam, ale chciałabym czymś go zaskoczyć, zastanawiam się np. nad tym, żeby stanąć na przeciwko niego, i przycisnąć go do ściany, namiętnie wczoraj go "napaliłam" bo wszyscy chodzili po domu,a ja zaczęłam podniecać go w pokoju, gdzie wszyscy mogli nagle wejść, dlatego musiał poczekać potem kilka godzin, dzięki czemu był jeszcze bardziej podniecony. zaczyna mnie i jego chyba też nudizć zawsze to samo, typu zaczynanie od całowania sie leżąc w łóżku, masowałam go już, na siedząco też już coś zaczynałam (siedząc mu na kolanach) chciałabym coś np właśnie na stojąco, żeby potem rzucił mnie na łóżko może wy mi podpowiecie, jak wy podniecanie swoich partnerów? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja to chodzę na rękach ze świeczką w cipce on ją zdmuchuje a potem mnie dmucha...ale ja ze szkoły akrobatyki, a tak normalnie to nie wien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja o******* tak dlugo az mu stanie, to wtedy mam dobre lanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja to chodzę na rękach ze świeczką w cipce on ją zdmuch*je a potem mnie dmucha...ale ja ze szkoły akrobatyki, a tak normalnie to nie wien. x też bym tak chciała,ale marna ze mnie akrobatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×