Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ida swieta a w portfelu pusto...

Polecane posty

Gość gość

Czy posilkujecie sie kredytami na swieta? U mnie krucho z kasa w tym roku, wiec szukam jakiejs najbardziej korzystnej opcji, porownalam na krajowechwilowki.pl ale decyzji nie podjelam, czy ktos moze sie wypowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to twoja pierwsza pożyczka i masz zamiar spłacić ją w terminie to bardzo dużo firm oferuje 1 pożyczkę bez dodatkowych opłat. Ja ci polecam polecampozyczke.pl - masz tu aktualną porównywarkę ofert ponad 20firm pożyczkowych, poznasz warunki cenowe oraz szczegóły przyznania, a kiedy zdecydujesz się na daną ofertę możesz od razu przejść na stronę pożyczkodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam ten problem :/ Na szczęście w lendonie jest pierwsze 600 zł. za darmo więc wezmę i po świętach oddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofert pożyczek jest mnóstwo, każda bije się o klienta. Są takie na 500 zł, są na 1500 zł, są te które sprawdzają BIK, nie sprawdzają, wysyłają przelew ekspresowo, mają pierwszą pożyczkę za darmo. Na tym rynku każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcesz więcej się dowiedzieć na temat konkretnej pożyczki w formie krótkiej i obrazowo pokazanej analizy, zapraszam na stronę http://www.wybierarka.pl/pozyczka-przez-internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniessa
ja bym spróbowała raczej pożyczki przy użyciu portalu szybki grosz gdzie zwykli ludzie Ci udzielają pożyczki czesto taniej niż w banku. a portal tylko pośredniczy bez opłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalka
Ja bralam teraz przed swietami pozyczke w Lendonie. Fajna sprawa, szybko pieniazki doszly i nie oddaje dwa razy wiecej bo jest 0% - takie maja teraz vhyba promocje. W wkazdym razie zaskoczyli mnie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się często posiłkuję chwilówkami czy pożyczkami pozabankowymi. Nie sprawdzają bik wszystko szybko się załatwia. Ostatnio korzystałam z ofertybezbik.pl i polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×