Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dowody na to, że jestem lepsza od cynica

Polecane posty

1.Ja studiuje, on nie skończył szkoły i nie ma matury bo jest tępy :) 2.Ja zakładam tematy o ciekawych sprawach o których mozna dyskutować, a on tylko i wyłacznie jakies bzdury takie jak: "Wlasnie zjadlem steka za 60zl" "ale fajna d**eczka" 3.Robi z kafeterii swój pokój zwierzeń, pisząc o nie obchodzących nikogo sytuacjach z jego życia, np. "Czy dan sie kiedys do mnie odezwie?" mimo iż nikogo tu nie obchodzi i każdy uważa go tu za debila. 4.Mało kiedy ma coś sensownego do powiedzenia, a ze mną można dyskutować na ciekawe tematy. 5Jest brzydki i ma usta jak karp: http://oi58.tinypic.com/sf8nt1.jpg haha, widzicie jaki brzydal :D Dodajcie jeszcze jakieś wady cynica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężki wybór chamica ze wsi & debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie sklada ze za rok sie wybieram do akademii muzycznej w londynie a ty studiujesz jakis marny kierunek w tej zasyfialej polsce p ktorym nie ma pracy hehe umieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz mojego k****a do pyska? Ten temat byl dla ciebie teraz wiesz jak pachnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria serious business. Serio jesteś taka głupia czy to tylko żart? Kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Fakt że studiujesz nie robi z ciebie nie wiadomo kogo. Tysiące "pseudo"studencin kończy jakieś "pseudo" uczelnie po których mają (o ile im się poszczęści) nędzną posadkę za najniższą krajową. 2. Te sprawy są ciekawe tylko dla ciebie. Mnie g****o obchodzi twoja muza dla psychicznie chorych, dlatego tematy cynika i twoje to jeden poziom. 3. A ty niby co robisz z kafeterii? 4. Z tobą mozna dyskutować tylko na jeden temat i to tylko gdy ktoś się z tobą zgadza. Bo poza tym jesteś monotematycznym betonem. 5. Pokaż swoją "mroczną" twarz to pogadamy :D🖐️ kto jak i czy lepiej wygląda. 6. Tak czy inaczej jesteś trollem i kafeteria to całe twoje życie bidulko bez znajomych i szerszych zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, ze sobie uroiłeś, że masz jakiekolwiek szanse na studiowanie w akademii muzycznej to o niczym nie świadczy :) Przecież dobrze wiesz że to nieralne i skończysz jako menel na zasiłku co nic w życiu nie osiągnął :) "z pkt 2 nie do końca się zgadzam..." Metal to temat o którym można ciekawie dyskutowac, a przypominam, że dyskutuję tez duzo o religii i czasem poruszam też inne zagadnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 17 . 51 Dwa sprostowania 1 Można z nią dyskutować ale tylko jej językiem . Dowodem jest to że jak ją zjechałem to zaczęła panować nad klawiaturą . Wprawdzie czasem się zapomina ale popracujemy jeszcze nad tym . 2Nie ważne co studiuje , ważne że nie ćpa jak wielu jej długowłosych pobratymców . Szkoła jeszcze nikomu nie zaszkodziła . Ty pewnie to doktorat z prawa masz , co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty co, cierpisz na syndrom internetowej atencji? też nie wiem kim jesteś, ale widzę że strasznie cierpisz gdy ktoś nie zwraca uwagi na twoje atencyjne posty. Skąd się urwałem to nie twoja sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam wykształcenie jakie mam. Nie będę się chwalić. Ale popatrz - ona robi z tego wielkie halo, że studiuje. A to w dzsiejszych czasach, wydaje mi się, normalna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ona jest p******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od środowiska . Nie lubię jej ale oddajmy cesarzowi co cesarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Fakt że studiujesz nie robi z ciebie nie wiadomo kogo. Tysiące "pseudo"studencin kończy jakieś "pseudo" uczelnie po których mają (o ile im się poszczęści) nędzną posadkę za najniższą krajową." Ja nie studiuje na takiej prywatnej pseudo uczelni. I owszem, fakt, że studiuje nie czyni ze mnie nie wiadomo kogo, ale jak najbardziej czyni ze mnie lepszą osobe od kogoś ktos nie ukończył nawet szkoły średniej z lenistwa, na tej samej zasadzie, na jakiej jestem lepsza od osoby która nie zdała 4 klasy podstawówki :D "Mnie g****o obchodzi twoja muza dla psychicznie chorych," Dlaczego uwazasz, ze metal jest dla psychicznie chorych? tego totalnie nie rozumiem. " A ty niby co robisz z kafeterii? " mhm, no na pewno ja pisze bez przerwy o jakichs moich znajomych i bez przerwy pisze co zrobiłam i tak dalej. " Tak czy inaczej jesteś trollem i kafeteria to całe twoje życie bidulko bez znajomych i szerszych zainteresowań." twoje projekcje na mój temat nie sa rzeczywistością, pamiętaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik ty to w ogóle parówo w*********j bo jak ciebie czytam to mi się na bełta zbiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka jakbym cie spotkal to bym cie zabil a potem zg****il :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mhm, no na pewno ja pisze bez przerwy o jakichs moich znajomych i bez przerwy pisze co zrobiłam i tak dalej." Nie, za to piszesz kim to ty nie jesteś i od kogoś ty nie mądrzejsza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie ważne co studiuje , ważne że nie ćpa jak wielu jej długowłosych pobratymców " Dlaczego uważasz, że ćpanie jest powszechne wśród subkultury metalowej? Masz jakiś skrzywiony obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka czuje sie ode mnie gorsza stad takie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pamiętaj trollu, cynicfm jest chorym człowiekiem, sam nieraz pisał, że potrzebował pomocy psychiatry. Ma takie a nie inne zaburzenia i raczej ciężko mu będzie bez czyjejś pomocy zdobyć jakieś wykształcenie, chociaż szczerze życzę mu powodzenia na tej akademii muzycznej. ps. nikt normalny nie słucha metalu - jazgot nie muzyka, a growl to nie śpiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawmy temat cynica i mnie, który nie jest do końca powazny, chciałam go tylko troche zdenerwować, ale on zamiast smiesznie sie kłócić stał sie wulgarny. Porozmawiajmy o waszych uprzedzeniach w stosunku do fanów metalu. Spotkałam w życiu wielu fanów tej muzyki, byłam na wielu koncertach i nigdy nie zauważyłam, żeby wśród "metali" było dużo ćpunów. W ogóle metali z patologicznych rodzin znam/znałam garstke. Spora częśc metali to ludzie inteligentni, tylko specyficzni, mający ciekawe zainteresowania np. udzielający sie w bractwach rycerskich. Nie wszyscy tacy są oczywiście, bo jest cały przekrój społeczeństwa, których łączy tylko zamiłowanie do ciężkiej muzyki, sa i katolicy i ateiści, i pijaki i abstynenci. o co więc wam chodzi do cholery??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nikt normalny nie słucha metalu - jazgot nie muzyka, a growl to nie śpiew." to jest muzyka trudna w odbiorze, nie musisz jej rozumieć, ale nie musisz tez obrazać jej fanów. Po co to robisz? Obrazasz osoby, czesto fajne inteligentne osoby, które nigdy nic ci nie zrobiły twierdzac, ze są "chorzy psychicznie" i "nienormalni", tylko dlatego że mają inny gust muzyczny(i to pewnie lepszy, bo metal to dobra muzyka, a kto wie czego sluchasz) niż ty. To ty zachowujesz sie teraz jak troll albo wiesniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 dziś przyganiał kocioł garnkowi, trollu. i idę stąd, bo mam lepsze zajęcia niż udzielanie się na twoich dennych monotematycznych betoniarskich tematach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli nie powiesz o co ci chodzi z metalami, no cóż, widocznie nie masz argumentów, tylko swoją dresiarską mentalnośc. Bywa. troche szkoda, bo chciałam poznać skąd w tobie taka nienormalna niechęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się wydaje, że usta ma jak u flądry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×