Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość calkiem mily gosc

Zaprosze na Sylwka

Polecane posty

Gość calkiem mily gosc

Witam serdecznie :) W tym roku prawdopodonie uda mi sie wyrwac na kilkudniowy wypad w gory w ramach Sylwestra. Wyjazd ze znajomymi, jak wiadomo, zawsze jest udany i wesoly. Problem polega na tym, ze procz mnie beda tam trzy pary. Stad wlasnie moj temat na forum. Chcialbym poznac i zaprosic na wspomnianego Sylwka mila niewiaste, zeby jako jedyny nie siedziec sam z szampanem w reku ;) Wyjazd jest kilkudniowy, prawdopodobnie od 28 grudnia do ... poczatku stycznia Data wyjazdu nie jest jeszcze ustalona. Wyjazd jest z Gliwic, wiec dobrze by bylo, gdyby owa mila niewiasta byla z tego miasta lub okolic. Od razu powiem, ze nie bedzie to zadna wielka impreza, bal sylwestrowy czy inna tego typu zabawa. Domek w gorach, kilka osob, humor, smiech i odrobina alko Atrakcje bedziemy wymyslac na biezaco ;) Kilka slow o mnie: Na imie mam Wojtek, lat juz niestety 34. Niewysoki bo tylko 172 cm i niezbyt gruby Dlaczego o tym wspominam ? Otoz chcialbym, aby moja ewentualna partnerka byla jednak nieco mniejsza i mlodsza niz ja ... ot takie staroswieckie przyzwyczajenie, ze jednak facet musi byc wiekszy ... wiem, dziwne, ale co zrobic. Mile widziane poczucie humoru, dystans do swiata i wlasnej osoby, poniewaz moi znajomi(i ja sam) smiejemy sie ze wszystkiego. Oczywiscie wszelkie koszty zwiazane z wyjazdem pokrywam ja. Oferta jest jak najbardziej powazna !!! kontakt do mnie: woj80@mail.com pozdrawiam W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz mnie, wybierz mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile ważysz? Śmiejecie się ze wszystkiego? Z dziewczyny, która z tobą pojedzie też macie zamiar? Zapisuje twój mail, na wypadek gdyby w tym czasie doszło do zabójstwa młodej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze wszystkiego, a nie z kazdego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę zazdrosna o tą ewentualną młodszą i o koleżanki Też!,mam 35.l,jestem niższa ,ubóstwiam Cię i chętnie pojechałabym z Tobą w góry ale rodzinna impreza mi trafiła:-(bądź grzeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem mily gosc
W tej chwili mieszkam poza granicami naszego kraju, ale od 20 grudnia jestem w Polsce ,a konkretnie w Gliwicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem mily gosc
hop do gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to chop.mam nadzieje ze już nie wracasz za granicę:-)..youre best friend's.?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem mily gosc
W styczniu wracam, tu teraz mieszkam i pracuje. W Polsce bede tylko na swieta, Sylwka i kilka dni w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-(((chyba żartujesz,a co z Twoją ekipą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem mily gosc
Moja ekipa mieszka i pracuje w Gliwicach, tak ja kiedys ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha nastepna ofiara, która zaprasza na Sylwka obce osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×