Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chalidow

Trójkąt

Polecane posty

Gość Chalidow

Zapić coś takiego wcale nie jest łatwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chalidow
Zapiąć, oczywiście... Tak, weekend czuć już w powietrzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chalidow
Nikogo? Nikt nie wie niczego o trójkątach? No nic. Sama pokombinuję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy juz wszystko wiedza, temat byl 150 razy przerabiany an tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chalidow
Naprawdę? :O No to może coś na temat dźwigni, skoro duszenie trójkątem już takie oklepane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super sprawa trojkat 2M+ 1 K robilam to juz pare razy mysle jeszcze w tym roku jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chalidow
No jak to jaki? Zapięty, rzecz jasna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chalidow
No nareszcie...! O taki ten właśnie się rozchodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie, ze moglem pomoc. Najwazniejsze to zlamanie postury przeciwnika i kontrola glowy. Odpowieni kat i "wyjezdzanie" biodrami z pod przeciwnika tez sa wazne. Generalnie jest to duszenie z delikatnym podtekstem zwlaszcza w konfiguracji K/M - zeby nie bylo ze off topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uglyone
Trójkąty są obrzydliwe... Jak sobie myślę, że mój facet brał udział w takich zabawach, zanim jeszcze związał się ze mną, to mnie obrzydzenie chwyta... (jest moim pierwszym partnerem, nie jestem pruderyjna, ale takich rzeczy jak trójkąty nie akceptuje... uważam, że można ze swoim partnerem mieć na tyle udane życie seksualne, że nie trzeba wprowadzać trzeciej osoby do łóżka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest technika do zastosowania w walce 1:1. W liczniejszch konfiguracjach nie ma sensu, bo mozna zaliczyc soccer kicka :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miaalam trójkąt z mężem i kolesiem.Dobre było rżnięcie przez obojga.Ale oboje zechcieliśmy wymianę partnerów.Teraz jest naprawdę wspaniale bo mąż nie jest odstawiony w seksie.Jesteśmy oboje spełnieni.Mąż się kocha z jego żoną ja z jej mężem i to jest to.Po czasie mąż ędzie cię mniej szanował gdy będzie tylko trójkąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam, nudy. Próbowałam. Najlepszy jest pissing :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chalidow
Eeee tam... najlepszy jest trójkąt z Mamedem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojownik Ulicy
A co powiesz o gilotynie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chalidow
Gilotyna też może być. Byle z Mamedem :classic_cool: Niezłe loty ma się po tym z pewnością :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamed Ch
Studio, scena, łóżko Każdy czeka aż wejdę Bejbe, naruuchałem fejmu jak łysy z brazzers :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chalidow
Czyli jak tam wejdziesz, to stąd wyjdziesz? Bo dwóch Mamedów na jednym temacie to za dużo, Bejbe :classic_cool: A jak będziesz wracał to kup mi krwistoczerwoną pomadkę. Skończyła mi się a chcę sobie wargi pomalować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamed Ch
A czy ja wyglądam na chłopca na posyłki? :classic_cool: Które wargi chcesz pomalować, bejbe? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chalidow
A czy ja wyglądam na taką, które gada z chłopcami? :classic_cool: A pomadkę kupisz. A jak będziesz grzeczny, to pozwolę Ci osobiście te wargi pomalować. A później możesz być już tylko niegrzeczny, bejbe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamed Ch
Racja, chłopcy to są w agencjach towarzyskich :classic_cool: Zastanowię się czy warto jak będę już wracał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chalidow
Od myślenia to ja tutaj jestem, bejbe. Ty od działania. W przeciwnym wypadku nici z czegokolwiek, bo ja jestem taka wstydliwa... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że niby jestem tylko tępym trepem wykonującym rozkazy? Sorry, ale nie bejbe :classic_cool: Za to ja jestem bardzo śmiały... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chalidow
No... A inicjatywa wylewa Ci się uszami. Bejbe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas tego seksu najbardziej mie skręcało gdy wchodził kolega w cipkę mojej dziewczyny i w niej sie spuszczał i trzymał go włożonego do końca nie wyjmując po wytrysku.A potem gdy ja wszedłem w cipkę to obciągała my dość mocno k****a.Nie pozwoliłem więcej pomimo naciśków dzieczyny na powtórkę.Chciałem z wymiane pary ,lecz nie godzi sie moja dziewczyna.Jak sie dogadamy to bedzie czworokąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×