Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka oto ja

jak ubrac choinke

Polecane posty

Niedlugo swieta bedzie to moje pierwsze boze narodzenie osobno z wlasna rodzina. Jeden z synkow ma juz dwa i pol roku wiec tak jak ja kiedys z mama postanowulam ze i ja zrobie z nim dekoracje na chounke.tak wiec upieklusmy pierniki aby potem je zawiesic no i wzielismy sie za robienie ozdob z krepy bibuly i wycinanek. Chce powiescic to na choinke malutki jest taki szczesliwy. No i tutaj sie troche zagubikam otoz kilka kolezanek skwitowalo moj pomysl ze sie osmiesze ze u nich takie badziewie niech sobie w pokoju wieszaja a w salonie ma byc pieknie. Ja i tak zostane przy swoim ale nie powiem smutno mi sie zrobilo. Malutki tak sie staral pomagac. A wy co na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc tez mam dziecko prawie 2,5 i w tym roku jeszcze zrezygnowałam ze strojenia z nim, bo on jest dość roztrzepany itp ;) mamy "normalną" choinkę,, a w przyszłym roku jak będzie miał ponad 2 lata to myślę, ze taką właśnie choinkę o jakiej piszesz postawimy u niego w pokoju :) nie uważam tego za nic złego miec wesołą, dziecięcą choinkę skoro w domu jest dziecko, wg mnie to urocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie,że koleżanki mają rację,takie badziewia to niech w swoim pokoju wiesza a ''główna'' choinka powinna być ładna a nie jakimiś goownami z papieru ozdobiona (jesli można to ozdobieniem nazwać :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad 3 lata*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po amerykańsku

chyba ... tak myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia231233

Ja znalazłam kilka fajnych propozycji

https://www.listymikolaja.pl/jak-ubrac-choinke.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×