Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto pracuje za najniższą krajową ?

Polecane posty

Gość gość

30tka na karku, nie dawno znalazłem robotę a od dwóch miesięcy byłem bezrobotny. Najniższa krajowa, dojazdy 300zł zostaje 900zł na życie dla dorosłego faceta. Mało tego w firmie wymagania jak z kosmosu, jak przy zarobkach na stanowisku kierowniczym. Czy wy też macie dość życia w tym kraju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Pana. Ja mam 40 lat i 15 lat doświadczenia w księgowości. Byłam bezrobotna przez dwa lata. Ostatnio znalazłam pracę i płacą mi 600zł + premia do tego dorabiam sobie w domu to około 1500zł mam każdego miesiąca, ale pracuję cały czas 7 dni w tygodniu. Takie życie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poco szczujecie głupimi pytaniami 90% legalnie zatrudnionych zarabia najnizszą krajową jak nie obniza kosztów zatrudnienia to nic sie nie zmieni pazerny rzad chce sie nazrec duza łychą a wiecej by mieli pozytku z małej łyzeczki znikneła by szara strefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję za najniższą czwarty miesiąc. Miałam dostawać 1500zł na rękę ale coś się odwidziało w firmie i na rok mam umowę kolejną za najniższą. Lepsze to niż nic chociaż nic z tej kasy nie mam, na dojazdy idzie 400-500zł miesięcznie bo pracuję 30km od mojego domu. Jakieś rachunki i zostaje 200zł na życie każdego miesiąca. Póki co mieszkam z rodzicami ale jak tak kiedyś ich zabraknie to chyba wyląduję na bruku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie na bruku tylko w innym kraju! pracuje 5, 6 h dziennie, 5 dni w tyg, pelne swiadczenia, urlop... płace za kurs integracyjny 200 euro, zakupy, na nic sobie nie zaluje, wychodzimy czesto do restauracji, za mieszkanie placi maz, ale spokojnie byloby mnie stac. zostaje mi miesiecznie ok 1000 euro na tzm rozwalenie na co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje za najnizsza krajowa. Dostaje £6,31 za godzine. W Polsce moje miesieczne zarobki wynosily duzo ponizej najnizszej stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale nie każdy chcę wyjeżdżać z kraju. Musiałabym żyć w dużej biedzie żeby wyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam też najniższą krajową ale po odliczeniu dojazdów wychodzi na to że zarabiam 700zł na cały etat. 25 lat wykształcenie wyższe pracuję na cały etat i cieszę się że pracę mam bo w okolicy bezrobocie. Zastanawiam się nad wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w okolicach królują markety typu Biedronka, Lidl i dwie trzy fabryki koreańskie gdzie ludzie robią za 1200-1700zł/rękę na trzy zmiany. Ja pracuję w biurze za najniższą krajową. Praca była by fajna ale szef wymaga ode mnie nie wiadomo czego, wysokie normy, większość spraw muszę organizować we własnym zakresie, często np dzwonią z swojego telefonu. To wszystko koszta są które ponoszę ja. Gdybym miał płacone 2,500zł to ja rozumiem można się wysilać i starać, ale za 1200zł wymagają ode mnie cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie posty z 2014...najniższa krajowa się podniosła ale standard życia dalej nie:( Mieszkam sama, zarabiam najniższą i to nie wystarcza: opłaty za mieszkanie 800zł(czynsz, prąd, gaz) miesięcznie, bilety na dojazd do pracy około 150zł czyli do życia zostaje około 500złotych. I jak życ za takie pieniądze? Ok Na jedzenie wystarczy, ale trzeba jeszcze się ubrać, fryzjer, wyskoczyć gdzieś ze znajomymi, zdaża się ze trzeba iść do lekarza, kupić leki, środki czystości...Radzicie sobie jakoś bo ja już mam dosyć tego ciągłego przeliczania pieniędzy...straszne w jakim kraju my żyjemy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie zmieniam pracę z nadzieją na lepsze bo mam dość przeliczania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem świadoma tego, ze w mniejszych miejscowościach w wielu miejscach oferują najniższą krajową, ale to jest przeważnie praca do której mógłby się prawie każdy przyuczyć ( np. praca w markecie). Żeby dobrze zarabiać trzeba zdobyć zawód który jest deficytowy i wtedy można negocjować z pracodawcą dobre stawki. Tutaj http://praca-mazowieckie.pl/kto-w-warszawie-zarabia-najwiecej/ warto sobie sprawdzić w jakich zawodach najlepiej się zarabia w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znieść najniższą krajową

Bardzo dużo ludzi pracuje za takie marne grosze, znieść całkowicie najniższą krajową, bo to za takie grosze ciężko się utrzymać !!!!!! Wszystko przez tych januszy biznesu którzy całe życie dorabiali się na krzywdzie swoich pracowników !!!!! NA RYNKU PRACY NIECH ZOSTANĄ UCZCIWI PRACODAWCY KTÓRZY CHCĄ ZAROBIĆ DLA SIEBIE I SWOICH RODZIN ALE PAMIETAJĄ RÓWNIEŻ O SWOCH PRACOWNIKACH BO W NICH JEST DUŻY POTENCJAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciele81
3 minuty temu, Gość Znieść najniższą krajową napisał:

Bardzo dużo ludzi pracuje za takie marne grosze, znieść całkowicie najniższą krajową, bo to za takie grosze ciężko się utrzymać !!!!!! Wszystko przez tych januszy biznesu którzy całe życie dorabiali się na krzywdzie swoich pracowników !!!!! NA RYNKU PRACY NIECH ZOSTANĄ UCZCIWI PRACODAWCY KTÓRZY CHCĄ ZAROBIĆ DLA SIEBIE I SWOICH RODZIN ALE PAMIETAJĄ RÓWNIEŻ O SWOCH PRACOWNIKACH BO W NICH JEST DUŻY POTENCJAŁ

Szkoda czasu...Malo kto jest GLUPI i NAIWNY zeby ZAPIEPSZAC(nie pracowac) za takie grosze.Lepiej NIC NIE ROBIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×