Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja współlokatorka wcale nie interesuje się sprawami naszego mieszkania

Polecane posty

Gość gość

Ja pracuję i studiuję 2 kierunki ona jest wielce zapracowaną nauczycielką w gimnazjum- ma 2 godziny zajęc dziennie. Ostatnio w naszym bloku było ogłoszenie o wymianie liczników pradu i ona nawet chłopom drzwi nie raczy otworzyć. No olewactwo totalne. Ja przez nią nie pójdę na zajęcia żeby to i wiele innych rzeczy ogarnąć. No co za p***a.....! Jak nią potrząsnać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żarówka jak się spali to ona twierdzi cytuję" ja nie zepsułam" i żarówki ja wymieniam. Śmieci nie wynosi. Ja jestem elektrykiem, sprzątaczem, pomywaczem i tylko się w******m. A teraz nie mam czasu na przeprowadzkę wiec to nie wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zmienisz tego...niektórzy po prostu nie 'czują' tego, że o mieszkanie trzeba dbać. tym bardziej, że wie że jak czegoś nie zrobi to Ty to ogarniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jej wyłóż jak krowie na rowie, że podział obowiązków musi być bardziej sensowny i niech się zobowiąże, co zamierza robić, albo trzeba ja wziąć na przetrzymanie. Nie wynosić śmieci, aż śmieci wyniosą ją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym pradem to musze poinformowac wlasciciela bo wole zeby on sie tym zajal. Teraz tylu oszustow po blokach chodzi wiec lepiej zebysmy same nikogo do domu nie wpuszczaly. Jakbym miala ją prosic i czekac to juz po ptokach by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×