Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wlosy lonowe a stosunek

Polecane posty

Gość gość

pytanie do mezczyzn mam: czy podczas seksu wolicie totalne zero wlosow lonowych, czy 100%, czy troche moze byc, ale jednak troche zgolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero wygląda jak u dziecka,a pedofilem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze w ogole nie golic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej w ogóle nie golić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facetowi zależy tylko na seksie to nawet go to nie będzie specjalnie interesować, jeśli zależy mu na dziewczynie to nie da ci do zrozumienia ze cos jest nie tak...moja rada - nie przejmuje się tym przesadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość R
tak serio,serio to golić ,może nie całość ale denerwują mnie one ,bo bardzo lubie robić mnietke.i tu ma ich nie być! i koniec i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna29
oczywiście że golić jaka to przyjemność lizać włosy ktore wchodzą do buzi żygać się chce, są różne fryzurki jakie można wygolić maszynką na spojeniu łonowym, ale na litość boską nie mówcie że puszcza jest seksowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okej, dziekuje wszystkim za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię włochate
Jak dla mnie powinno być 100% pełen busz - naturalnie owłosione kobiece łonko jest wyrażeniem kobiecej dojrzałości, która bardzo podnieca mężczyzn. To tkwi w naszych instynktach. Pełen zarost na łonie jest także przejawem pewności siebie. Nieprawdą jest, że włosy śmierdzą - niemyta wygolona łechtaczka czy pupa śmierdzą tak samo. Nieprawdą jest, że długie włosy łonowe przeszkadzają w seksie - miło obklejają penisa a w czasie minety łaskoczą mile w nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23,26 pajacu wlosy nie rosna na lechtaczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wilk z Wall Street. Jak ojciec z synem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystrzyżony wzgórek łonowy. Kocham te kędziorki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak penis wepchnie głębiej do pochwy włosy łonowe to co się z nimi potem dzieje? Śmierdzą czy wyłażą z upławami?Może się zrobić w pipie jakiś czop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest je skrócić, ale nie depilować całkiem. Może to być ułatwieniem, bo wtedy facet widzi dokładnie gdzie masz szparkę, a również jak chce się zabawić języczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby po co te włosy ? najlepiej na gładko. Jesli komuś gładka cipka dorosłej kobiety kojarzy się z dzieckiem to powinien się leczyć niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po to jelopie, zeby chronic przed infekcjami. Ewolucja nie dziala bezcelowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmen
Mój ideał: wargi wygolone i trójkącik na wzgórku łonowym, nad c/ipką. Ładnie przystrzyżony, ale nie za krótko. Fajnie wygląda, a przy minetce można poszaleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli czerpiecie niezmierną przyjemność z uprawiania miłości, to włosy łonowe nie powinny być problemem. Warto wzbogacić doznania o żel intymny, który będzie można kupić na http://sexish.pl/ . Jest to stronka mojego znajomego , którą niebawem uruchomi, dlatego gorąco polecam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×