Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak ozdabiacie dom na swieta?

Polecane posty

Gość gość

W tym roku chcialabym miec troche wiecej akcentow swiatecznych w domu, zwykle nie mam pomyslow i jest raczej pod tym wzgledem slabo. Zwykle mamy choinki (salon i pokoj dzieci), jemiole i kupilam swiatelka na okno w tym roku, slaboo;-( Wigilie mamy zawsze wyjazdowe ale i tak marzy mi sie swiateczny klimat u nas. Mieszkamy w domu, poradzcie jakie fajne dodatki, dekoracje, ogolnie "zapachy świat" moza zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choinka, swieczki, lampki, rozne swiąteczne ozdoby wiszące przy syficie, swiecidełka. z umiarem ale świątecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Światełka przede wszystkim, można opleść ramę łóżka, lustro w korytarzu itd. Latarenki ze świeczkami albo też ze sztucznymi światełkami w środku. Zawieszki do okien, ramek itd, świeczniki. Szopka, chatka z piernika, stroik świąteczny. Do "robienia" zapachu fajne są plastry pomarańczy z goździkami albo laseczki cynamonu, najlepszy efekt kiedy wiszą przy kaloryferach, ostatecznie świeczki zapachowe i odświeżacze powietrza, ale naturalne są przyjemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ususzylam plastry pomarańczy, wbilam w nie gozdziki i ułożyłam na paterze z galazka choinkowa, plastry pomarańczy zalalam ulozone w wazonie goraca woda, wrzucilam kolorowe kulki ceramiczne, galazke swierku- ale to w dniu Wigilii bo zbyt długo nie jest świeże, a zapach obledny! Stroik na drzwi obowiązek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze zakładam lampki na okna, jedną z półek w szafkach poświęcam na ustawieni szopki z drewnianymi figurkami zwierzątek, oprócz tego gdzieniegdzie ustawiam świąteczne świeczki, serwetki i obrusiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym roku jestem taka zapracowana, że nawet choinki nie chce mi się ubierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka0102
Fajną ozdobą będą ręcznie robione świece artystyczne ze specjalnymi, świątecznymi dekoracjami. Ja już od kilku lat dekoruję takimi swój stół wigilijny i zawsze wszystkim się podobają :) Kupiłam je tutaj- http://phosphoros.pl/bozonarodzeniowe.html, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca praca praca, ale z mężem w tym roku stwierdziliśmy, że skoro nie będzie za bardzo sił i czasu na duże dekorowanie, to zakupiliśmy już na jesieni nowe lustro (i tak by się przydało :))ozdobione grawerowaniem (świateczne akcenty) na szkle (http://www.jakszklo.pl/grawerowanie.html), piekna rzecz i przypomina o świętach cały rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygam tęczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gwiazda betlejemska choinka światełka stroik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie święta, listopad jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze robię sporo dekoracji z poinsecji (czyli gwiazdy betlejemskiej ;)) - mam totalnego fioła na punkcie świąt :) Znalazłam dużo różnych pomysłów na ozdoby/stroiki z GB na https://www.facebook.com/Kwiaty-pe%C5%82ne-emocji-297862733580/?fref=ts&hc_location=ufi i tym się dużo inspiruję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Światełka w oknach czy na balkonach to wiocha i obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj sięgam po wyraźne kontrasty czerwieni i bieli i dodatkowo uzupełniam to złotymi i srebrnymi akcentami. Tutaj na zdjęciach można zobaczyć o co mniej więcej mi chodzi http://www.homesquare.pl/przygotuj-dom-na-swieta-ozdoby-swiateczne-bbhome/ Oprócz tego bardzo chętnie sięgam po świece zapachowe. Mają nie tylko walory dekoracyjne, ale również wprowadzają przyjemny zapach do pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też w święta jest gwiazda betlejemska:) W tym roku wymyśliłam sobie że chcę mieć jak najwięcej ozdób własnoręcznie robionych. Koleżanka poleciła mi sklep www.swiatmargo.pl w którym kupiłam materiały potrzebne do zrobienia bombek i już sporo udało mi się zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka

Ja wieszam wianki, mam mnóstwo kolrowych lampek, świece w kształcciee Mikołaja, jakies pierniczkowe domki, duzo tego jest. moze kiczowate ale mnie to bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×