Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent na gwiazdkę dla męża programisty.

Polecane posty

Gość gość

witam poszukuję jakiegoś pomysłowego, choć nie koniecznie drogiego, prezentu dla męża programisty. Mąż dużo czasu spędza przed laptopem, więc prezent może być związany z komputerami czy elektronikà (zastanawiałam się nad jakąś lampką na biurko bo wieczorami pracuje przy słabym świetle) i poza tym interesuje się motoryzacją- w wolnych chwilach lubi sobie "pogrzebać" przy samochodzie. Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dla swojego męża-też programisty kupiłam w tym roku golarkę elektryczną braun series 9 9090cc i router Netgear WLAN Router D6200B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydziergaj mu na drutach podkladke pod mysz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocny informatyk
Kup mu poduszki z napisem ctrl alt delete. 3 poduszki każdy napis na jednej. Ctrl alt delete to skrót trzech klawiszy do resetowania kompa. Takie motto rozwiązania na wszelkie komputerowe problemy. I np kubek z narysowana ściąga z jakiegoś języka programowania. Jako dodatek. Te poduszki trudno w Polsce zdobyć, ale można kupić zwykle i dać do szwalni żeby napisy dodali. Na Google znajdziesz przykładowe zdjęcia. A kubki na allegro są. A najprościej kupić gadżet ale to wg mnie mało pomysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×