Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karol67

Lustereczko ozdobne .Czy podoba wam się taki prezent dla (koleżanki)

Polecane posty

Gość Karol67

Po wielu godzinach szukania postanowiłem, że dobrym prezentem na urodziny będzie lustereczko...... przynajmniej tak mi się wydaje. W końcu jest to nieodzowny element waszego wyposażenia w torebce. Znalazłem coś takiego na tej stronie . Co o tym myślicie. Podoba wam się coś takiego. Jest to prezent dla 24 letniej koleżanki ,aktywnej, szalonej. http://www.hanacollection.pl/index.php?s=details&;cat_id=60&id=108 Ostatnio mnie poprosiła bym nauczył ją języka hiszpańskiego więc pomyślałem by dołączyć dodatkowo książkę do nauki języka z którego byśmy razem korzystali przy nauce. Proszę......o radę HELP :).Co otym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent fajny. Ja sama bardzo lubię takie rzeczy... Ale tak szczerze to nie za bardzo podobają mi się akurat lusterka na tej stronie. Na allegro jest ogromny wybór, a są o wiele ładniejsze/elegantsze (zależy w czym Twoja znajoma gustuje) i nie rzadko tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo nie wpadłabym na to :D Ale myślę, że to naprawdę dobry pomysł, na pewno nie dostanie drugiego lusterka od nikogo - to pewne :D W sumie to ja również wpadłam na bardzo oryginalny pomysł jeśli chodzi o prezent, mianowicie okulary przeciwsłoneczne :D Moja przyjaciółka ma naprawdę bardzo wrażliwe oczy i zawsze mi narzekała, że jej łzawią pod słońce bo miała takie za 10 zł ze stoiska, więc stwierdziłam, że okulary będą strzałem w dziesiątkę i do tego Vouge, o takie: http://ubutik.pl/okulary-vogue :) W sumie żaden prezent nie jest zły, po prostu musi być on funkcjonalny, wtedy spełni oczekiwania. Bo co nam ze stojącej figurki na półce :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×