Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

juz mnie nie interesujesz

Polecane posty

Gość gość
Jestem zazdrosna o Paulinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka jestem ja ! i wczesniejszym podszywom ,dziekuje :)) za kompleksy hahaa ja nie mam kompleksów , jesetm zdrow ai za kazdego moge sie tylko ponabijać :D paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podszywaj sie kochana. Tu autorka . Jak zapomniec?nie mam recepty tak naprawde,na pewno musisz starac sie pezestac myslec. Chodzi mi o to ze w momencie kiedy przychodzil mi do glowy od razu! Uciekaj myslami gdzie sie da!nie szukaj kontaktu. Ja nawet na glos spiewalam aby przestac myslec. To mi duzo dalo. I nie wyobrazaj sobie co by bylo gdyby!!! To jest najgorsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.53 kolego. A skad ta pewnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha. Znam to z autopsji. Ale z Paulinką to trafiłem, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,trafiles. Znamy sie? Moze z kafe? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może:) Już nie pamiętasz. Ehh te kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno :-) Przemku :-) Co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha. A jednak:) Dziękuję, jakoś leci. Chociaż bywało lepiej. U Ciebie widzę duże zmiany. Albo tak Ci się tylko wydaje, co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś Nie podszywaj sie kochana. Tu autorka . Jak zapomniec?nie mam recepty tak naprawde,na pewno musisz starac sie pezestac myslec. Chodzi mi o to ze w momencie kiedy przychodzil mi do glowy od razu! Uciekaj myslami gdzie sie da!nie szukaj kontaktu. Ja nawet na glos spiewalam aby przestac myslec. To mi duzo dalo. I nie wyobrazaj sobie co by bylo gdyby!!! To jest najgor tak sie złozyło ze jestem moder :D Won ty szmato :Dpodszywaczu :D i wszyscy jakieś Pauliny p***bki i Przemy autorka jestem i to moj oststni wpis,m takze bedą sie podszywać :)) ja uciekam goście ,dobrej na tym kończę moj temat ______________________________________________________________________Endee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podszywów tu było wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w tym przypadku, to kto ma wiedzieć to wie:) Tak że o żadnych podszywach nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalosna jestes. Przemku :-) duuze zmiany jak widzisz :-) Udalo sie! Juz o nim nie mysle. Zmeczylam to forum w poszukiwaniu odpowiedzi ktorej nie znalazlam Bo kazdy przypadek beznadziejnej milosci jest inny. Tak to byla milosc. A jak Twoje sprawy?ruszylo sie cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j k***o z tym przemkiem bo cie zaraz podam na polciej za nękanie , zgłaszam już suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ruszyło i już nie ruszy. Życie... Ale Ty naprawdę jesteś pewna, że już zapomniałaś? Tak na zawsze? Nie wierzę:) Nie da się tak z dnia na dzień. Czarujesz trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czaruje :-) udalo sie. Pomogl tez jego chłod. Na biezaco chlodzil moj zapal. No i bardzo dobrze. Teraz zobacze go po nowym roku,mysle ze wezme go na chlodno. Dlaczego nie ruszy?? Cos sie wydarzylo? Odezwales sie do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz... Ale pewna nie jesteś, nie?:) No u mnie coś tam się wydarzyło, ale to nie temat na rozmowę tutaj. A u Ciebie bez zmian, w sensie związku..no wiesz o czym mówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asz..Ty! :-) nie podkrecaj mnie :-) jezeli chodzi o moj zwiazek to jest perfekcyjnie bo idealnych zwiazkow nie ma. Jestem naprawde szczesliwa i tego sie trzymam! :-) mam wspanialego mezczyzne i niestety to ja zawiodlam.. staram sie na 100% bysmy byli szczesliwi. Moglibysmy pogadac na poczcie ale musialabym zalozyc konto. Nie pamietam hasla do poprzedniego i tak nasz kontak sie urwal. Wlasnie winna jestem Tobie przeprosiny bo nie ladnie sie zachowalam. Przepraszam :-) Jezeli masz chec pogadac to moge wysluchac :-) W koncu kto jak kto ale ja Cie zrozumiem :-D Teraz lece potancowac. Jutro tu zajrze. Dobranoc Przemku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
achhhhhhhhhhhhhhhhh jak pszyjemnie popszemkowac od niechcenia pszy niedzieli pszet tańcowaniem w ramionah pszerażliwie dobrych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemku??????????nie lubię tego imienia ,nie wiem dlaczego.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak latwo sie nie zapomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Przemek i Paulina to są wasze prawdziwe imiona? Dziwne to troche bo prawie w każdym temacie jest mowa o jakiś P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc tu autorka. Imiona sa prawdziwe,zbieg okolicznosc***ewnie. Mysle ze 2 lata złudzen to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:) to prawda nie interesujesz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgbfvdc
tak jak pisałam i temat jest jak najbardziej realny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulinko w jakim temacie wcześniej pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ta pewność ze o Tobie mowa hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zadałem pierwszy pytanie ,odpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×